Reklam
Reklam

ALİAĞA’DA ÜÇ GÜNLÜK ELEKTRİK KESİNTİSİ

23 Aralık 2017
ALİAĞA’DA ÜÇ GÜNLÜK ELEKTRİK KESİNTİSİ
Reklam

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından yapılacak olan bakım çalışmaları nedeniyle 23-24 ve 25 Aralık 2017 tarihlerinde Aliağa’nın bazı bölgelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş resmi internet sayfasından edinilen bilgilere göre; 23 Aralık Cumartesi günü 08.00-18.00 saatlerinde Helvacı Sanayi Bölgesi -Tümsan-Yasemin Tarım-Relog-Mimata-Gübretaş-Dr Tersa-Avea-Tr4-Hanport Lojistik-Sevindik Zeytinyağ-Çanakkale Asfaltı Turkelli Cad-Dr.Tersa-Avea-Hanport Lojistik-Gübretaş-Relog-Efes Dekor-Işıksan Kimya- Yücebaş Makina Civarında TEİAŞ Enerji İletim Hattındaki Onarım Çalışması nedeniyle; 09.00-18.00 saatlerinde  Ulaştırma Tır Kont.Sahası-Ayaydın Petrol-M.Özcan-Duygu Gül-Şimşek-Üç-B Harfiyat-İds Demir-Teknopet-Samurlu İzsu-1-Samurlu İzsu-2-Üçsel-Botaş- Sa-Tr-1 – Sa-Tr-2 ve civarında Tesis Çalışması nedeniyle; 11.00-12.30 saatlerinde Yükseller Nak.-Nazif Özbek-Çelikler-Tamuğur-Remat-Özerdem Demir – Habib Sağıncı ve civarında tesis çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

24 Aralık Pazar günü 08.00-18.00 saatlerinde Helvacı Sanayi Bölgesi-Tümsan-Yasemin Tarım-Relog-Mimata-Gübretaş-Dr Tersa-Avea-Tr4-Hanport Lojistik-Sevindik Zeytinyağ-Çanakkale Asfaltı Turkelli Cad-Dr.Tersa-Avea-Hanport Lojistik-Gübretaş-Relog-Efes Dekor-Işıksan Kimya-Yücebaş Makina civarında TEİAŞ Trafo Bakımı nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacak.

25 Aralık Pazartesi günü 08.00-18.00 saatlerinde Helvacı Sanayi Bölgesi-Tümsan-Yasemin Tarım-Relog-Mimata-Gübretaş-Dr Tersa-Avea-Tr4-Hanport Lojistik-Sevindik Zeytinyağ-Çanakkale Asfaltı Turkelli Cad-Dr.Tersa-Avea-Hanport Lojistik-Gübretaş-Relog-Efes Dekor-Işıksan Kimya-Yücebaş Makina civarında TEİAŞ Trafo Bakımı nedeniyle; 09.00-18.00 saatlerinde ise Osman Dönmez-Delen Petrol-Tr55-İzgaz-Osman Şimşek-Osman Gündüz-Botaş-Ahmet Şen-Abdulah Şimşek-İzsu-Nurettin Murat-Adnan Saka Kum Ocağı-Özdenizcilik-Eray Kula-Bay Bak -İzmar-Hacer Yüzbaşı Oğlu-Hülmem Aydın-Üstün Güleç-Güçyen-A.İhsan Çalışkan-Avea-Güzelhisar Tr1-Tr2-Güzelhisar Kalkınma-İhsan Ekrem-Şenkal Kasap ve civarında şebeke bakımı nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

 

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.