BERTO, ÜYELERİ İÇİN “DEVLET DESTEKLERİ VE TEŞVİKLER MASASI” KURUYOR

Bergama Ticaret Odası, üyeleri için iş birlikleri yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, KOBİ Danışmanı Gizem Altıkulaç Kaygan ile danışmanlık hizmetleri protokolü imzalandı. BERTO Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu...

Özgürses Gazetesi
01:35 -
Abone ol
BERTO, ÜYELERİ İÇİN “DEVLET DESTEKLERİ VE TEŞVİKLER MASASI” KURUYOR

Bergama Ticaret Odası, üyeleri için iş birlikleri yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, KOBİ Danışmanı Gizem Altıkulaç Kaygan ile danışmanlık hizmetleri protokolü imzalandı.
BERTO Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sarıl ve Genel Sekreter Gülay Koç‘un bulunduğu görüşmede imzalanan protokol ile, İş Akademisi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri yetkilisi/KOBİ Danışmanı Gizem Altıkulaç Kaygan, Pazartesi günleri Bergama Ticaret Odası’nda üyelere danışmanlık hizmeti verecek. Bergama Ticaret Odası üyeleri, 8 Ağustos Pazartesi itibariyle ve her Pazartesi 10:30 ile 16:30 saatleri arasında, Bergama Ticaret Odası hizmet binasında KOSGEB, Sanayi Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, yurt içi/yurt dışı fuar destekleri ve teşvikler hakkında kapsamlı danışmanlık hizmeti alabilecek.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga