ALTO ÜYELERİNE İLERİ EXCEL EĞİTİMİ VERİLDİ

Üyelerinin iş hayatındaki süreçlerine destek olmak amacıyla, ihtiyaç duyulan alanlarda eğitim hizmeti vererek, üyelerinin bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlayan Aliağa Ticaret Odası bu kapsamda Excel eğitimi düzenledi. Özellikle i...

Özgürses Gazetesi
12:09 -
Abone ol
 ALTO ÜYELERİNE İLERİ EXCEL EĞİTİMİ VERİLDİ

Üyelerinin iş hayatındaki süreçlerine destek olmak amacıyla, ihtiyaç duyulan alanlarda eğitim hizmeti vererek, üyelerinin bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlayan Aliağa Ticaret Odası bu kapsamda Excel eğitimi düzenledi.

Özellikle iş dünyasında hemen hemen her yerde kullanılan, iş yaşamını son derece kolaylaştıran, raporlama ve proje oluşturmada büyük kolaylık sağlayan bir bilgisayar programı olan Excel eğitimini, Global Kariyer Eğitim Merkezi eğitmenlerinden Sercan Üstündağ verdi.

Aliağa Ticaret Odası toplantı salonunda 2 gün süren eğitimde üyelere temel hesaplamalar, tablo işlemleri, raporlama, veri üzerinde analiz, hesaplama gibi daha birçok işlemin yanı sıra grafik çalışmaları ile beraber işletmelerin excel ile ilgili ihtiyaç duyduğu püf noktalar uygulamalı olarak verildi.

Eğitim sonunda katılımcılara, katılım sertifikaları verildi.