KINIK’TA TENİS TURNUVASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kınık’ta Gençlik Haftası nedeniyle tenisturnuvası düzenlendi. Kınık Belediyesi ve Kınık Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğütarafından Kınık Gençlik Merkezi Tenis kortlarında düzenlenen turnuvaya her yaş grubundan yoğun ilgi görerek...

Özgürses Gazetesi
03:03 -
Abone ol
KINIK’TA TENİS TURNUVASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kınık’ta Gençlik Haftası nedeniyle tenisturnuvası düzenlendi. Kınık Belediyesi ve Kınık Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğütarafından Kınık Gençlik Merkezi Tenis kortlarında düzenlenen turnuvaya her yaş grubundan yoğun ilgi görerek katılımsağlandı.

Kınık Belediyesi ve Kınık Gençlik ve Spor İlçe  Müdürlüğü tarafından Kınık Gençlik Merkezi Tenis kortlarında düzenlenen çok sayıda tenisçinin katıldığı, her müsabakası ayrı çekişmeli geçen turnuvada tenisçiler izleyenlere büyük heyecan yaşattı.

“Kınık’ta Bir İlk”

Kınık Gençlik Merkezinin Kınık’a kazandırılması ile içerisinde bulunan tenis kortunda Kınık’ta bu yıl ilki gerçekleştirilen tenis turnuvası çok sayıda vatandaşın katılımıyla coşku ve heyecan dolu bir karşılaşmaya yer verdi. Turnuvaya katılım sağlayan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Kınık’ımızda bulunan bu tesis için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Bu yıl düzenlenen tenis turnuvası ile Kınık’ta bir ilki gerçekleştirmiş olduk. Her yaştan katılımın olduğunu görmek mutluluk verici oldu. Keyif dolu çekişmeli bir turnuva gerçekleşti. Katılan herkesi tebrik ediyorum” dedi.