EGEM’DE, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI COŞKUSU

Egem Opel;Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak amacıyla “Opel Egem’in Çocuk Dünyası” adlı resim etkinliği düzenledi. Opel Egem showroomunda2...

Özgürses Gazetesi
07:12 -
Abone ol
EGEM’DE, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI COŞKUSU

Egem Opel;Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak amacıyla “Opel Egem’in Çocuk Dünyası” adlı resim etkinliği düzenledi. Opel Egem showroomunda20 Nisan itibari ile açılan resim sergisi, 7 gün boyunca devam edecek.

Egem Opel, çalışanlarının çocuklarına yönelik düzenlediği etkinlikte, miniklerin yaratıcılıklarıyla hayal dünyalarının kapılarını açmayı hedefledi. Her yıl hız kesmeden ödülden ödüle koşan Egem Otomotiv, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda miniklere hayallerindeki arabayı çizme fırsatı sundu. Çocukların “Hayalimdeki Arabam” konulu resim çalışması,uçurtma hediyesi ile ödüllendirildi. Bizler dünya üzerinde yetişen çocuklardan sorumluyuz diyen Egem Otomotiv Genel Müdür’ü Zerrin Kalay; “Düşünmek ve fikir üretmek yaratıcılığın ilk adımıdır. Bu aşamaların temelinde yatan anahtar kavram ise hayal gücüdür. Çocukların gündelik yaşamında hayal gücünün sınırsız dünyasını keşfetmek oldukça önemli. Bizler de düzenlediğimiz iç iletişim etkinliğimiz ile hem çalışanlarımızın aralarındaki ilişkiyi güçlendirmek hem de çocuklarının hayal gücü gelişimine destek olmayı amaçladık. Bu minik geleceğin ışıklarını, dünyanın ışığına dönüştürmeyi diliyoruz” şeklinde ekledi.