Esnaf Odası ile Aliağa Tıp Merkezi , sağlık protokolü imzaladı

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Aliağa Tıp Merkezi sahibi İlhami Algül arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokolle oda üyeleri sağlık hizmetlerinden yüzde 20 indirimle yararlanabilecek. Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başk...

Özgürses Gazetesi
08:52 -
Abone ol
Esnaf Odası ile Aliağa Tıp Merkezi , sağlık protokolü imzaladı

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Aliağa Tıp Merkezi sahibi İlhami Algül arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokolle oda üyeleri sağlık hizmetlerinden yüzde 20 indirimle yararlanabilecek.

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ile Aliağa Tıp Merkezi Sahibi İlhami Algül protokol imzaladı. İmzalanan protokolle birlikte oda üyeleri yüzde 20 indirimle sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, “Aliağa Tıp Merkezi ile ilişkilerimiz her zaman iyi oldu. Kendilerinin İzmir’de de hastaneleri var. Metropol Tıp Merkezi, Park Tıp Merkezi, Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, İlke Tıp Merkezi ve Doğa Tıp Merkezi. Bizim yaptığımız protokol diğer hastaneleri de kapsıyor. Yani üyelerimiz esnaf kartlarını yanlarında bulundurmak kaydıyla bu hastanelerden yüzde yirmi indirimli yararlanacak. Hastaneden indirimli hizmet almak isteyen üyelerimiz yanlarında üye kartlarını götürmek zorunda. Tüm esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı, uğurlu olsun. Allah utandırmasın.” İfadelerini kullandı.