ANADOLU PARTİSİ ALİAĞA İLÇE BİNASI AÇILIYOR

CHP’den istifa eden Emine Ülker Tarhan’ın kurduğu Anadolu Partisi’nin teşkilatlanma çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Bu güne kadar toplam 61 il ve ilçelerinde örgütlenen Anadolu Partisi’nin Aliağa İlçe binası da 24 Ocak 2015 Cumartesi günü törenle açılacak.

Özgürses Gazetesi
04:36 -
Abone ol
ANADOLU PARTİSİ ALİAĞA İLÇE BİNASI AÇILIYOR

CHP’den istifa eden Emine Ülker Tarhan’ın kurduğu Anadolu Partisi’nin teşkilatlanma çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor.

Bu güne kadar toplam 61 il ve ilçelerinde örgütlenen Anadolu Partisi’nin Aliağa İlçe binası da 24 Ocak 2015 Cumartesi günü törenle açılacak. İzmir il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra Genel Başkan yardımcılarının da katılacağı açılış töreni ile ilgili bir açıklama yapan Anadolu Partisi Aliağa İlçe Başkanı Nazan Ülkü “Kurucu yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte bugüne kadar özverili bir çalışma temposu ile partimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Bizler, siyasetin parasız da yapılabileceğini, bu işin babadan oğula geçen bir meslek dalı olmadığını tüm halkımıza göstermek istiyoruz. Amatör ama samimi duygularla, vatan aşkıyla, gelecek kaygısıyla; ülkesi için kavga vermek, birikimini, bilgisini ve zamanını paylaşmak isteyen herkese kapılarımızı ardına kadar açtık. Bir tek Atatürk düşmanlarına ve vatan hainlerine kapalıyız. Cumartesi günü resmi açılışını yapacağımız İlçe Binamız ile birlikte daha yoğun bir çalışma temposuna gireceğiz. Önümüzdeki genel seçimlerde bu halkın gerçek sesi olarak, halkın gerçek temsilcilerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndermeye kararlıyız” dedi.

Cumartesi sabah saat 11,00’de Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk heykeline toplu halde çelenk koyulmasıyla başlayacak törenin ardından partililer Uğur Mumcu Parkı’nda saat 12,30’da yapılacak Uğur Mumcu’yu anma etkinliklerine katılacaklar. Daha sonra buradan kortej halinde İzmir Caddesi, Canıtez İşhanı’ndaki parti binasına geçilerek saat 14,00’de açılış gerçekleştirilecek.