Dikili Belediyesi arı gibi çalışıyor

Dikili Belediyesi arı gibi çalışıyor

 

Dikili Belediye Başkanı MustafaTosun’un Dikili’de yarattığı değişim ve gelişim hamleleri tüm hızıyla sürüyor.

 

Ekipler Dur Durak Bilmiyor

 

Dikili Belediyesi, ilçe genelini adeta şantiye alanına çevirerek çözülmedik sorun bırakmıyor. Ekipler ilçe merkezinde olduğu gibi yeni yasayla mahalle konumuna dönüştürülen köylerde de çalışmalar yürüterek sorunları birer birer çözüyor. Dikili Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe merkezinde sokak ve caddelerin çehresini modern bir görünüme kavuşturmak için zemin yenileme, cephe sağlıklaştırma ve üst örtü çalışmaları hızla devam ederken diğer bir yandan da ilçede bir ilk gerçekleştirerek çiftçi ile üreticinin tarla ve zeytinliklerine kolayca ulaşması için yeni yollar açıyor.

 

Çiftçi Üretici Dostu Belediye

 

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, ‘Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana ilçemizin kalkınarak değişmesini ve gelişmesini kendimize hedef seçtik. Bu hedef doğrultusunda ekiplerimiz tüm alanlarda olduğu ilçemizin alt yapı, üst yapı ve ulaşım konularında da hazırladığımız projeler doğrultusunda gecesini gündüzüne katarak, Dikili halkının mutluluğu için önemli işler yapmaktadır.  İlçe merkezinde sıkıntı bölgeler olarak tabir edilen mahallelerimiz de alt yapı ve üst yapılar çalışmaları gerçekleşirken, çiftçimize ve üreticiye can suyu olacak yeni yol açma çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor. Çiftçimizin ve zeytin yetiştiricisi üreticilerimizin tarlasına, bahçesine kolay ulaşmasının yanı sıra ürünün kalite kaybına uğraması önlenmesi hedeflenen çalışmalarla ihtiyaçlı bölgelerin yolları açılarak sathi kaplanması yapılmaktadır. Büyükşehir Belediyemizinde destek verdiği bu çalışmalarla çiftçimiz, üreticimiz hem kolayca tarlasına ulaşacak, hem kalite artacak hem de yolları açılan çiftçimiz ve üreticimiz yaz kış demeden tarlasına, bağına, bahçesine, zeytinliklerine rahatça ulaşarak ürününü kolayca pazarlama olanaklarına kavuşacaktır’ ifadelerini kullandı.

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.