Yorgancılar’dan Odamıza ziyaret

Bergama Ticaret Odasını (BERTO) ziyarete gelen EBSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar, İzmir Serbest Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sevimli ve TOBB Borsalar Müdürü MuhibbetUludoğan’ıBergama Ticaret Odası Meclis Başkanı Erol Işıldak, Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Erdoğan ve Genel Sekreter Gülay Koç ağırladı. Yeni hizmet binası hakkında bilgi alan Yorgancılar ile sohbet havasında ziyaret gerçekleşti.

Özgürses Gazetesi
05:12 -
Abone ol
Yorgancılar’dan Odamıza ziyaret

Bergama Ticaret Odasını (BERTO) ziyarete gelen EBSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar, İzmir Serbest Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sevimli ve TOBB Borsalar Müdürü MuhibbetUludoğan’ıBergama Ticaret Odası Meclis Başkanı Erol Işıldak, Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Erdoğan ve Genel Sekreter Gülay Koç ağırladı.

Yeni hizmet binası hakkında bilgi alan Yorgancılar ile sohbet havasında ziyaret gerçekleşti. Piyasa hakkında bilgi alışverişinde bulunan başkanlar ziyaret sonrası Bergama Ticaret Odası’nın yeni hizmet binasının son durumunu görmek için inşaat alanına iştirak etti.