AYAKTAKIMI TİYATRO GURUBUNA YOĞUN İLGİ

Petrol-iş Sendikası Aliağa Şubesi Ayaktakımı Tiyatro Grubu bu kez seyircisinin karşısına “Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı” adlı oyunla çıktı. Usta tiyatrocu - oyuncu  Ferhan Şensoy’un yazdığı, Yönetmen Cihangir Turantaş’ın yönettiği ve Petrol-iş Sendikası Aliağa Şubesi Ayaktakımı Tiyatro Grubunun sahnelediği, "Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı" adlı oyun büyük ilgi gördü.

Özgürses Gazetesi
12:55 -
   AYAKTAKIMI TİYATRO GURUBUNA YOĞUN İLGİ

Petrol-iş Sendikası Aliağa Şubesi Ayaktakımı Tiyatro Grubu bu kez seyircisinin karşısına “Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı” adlı oyunla çıktı.

Usta tiyatrocu – oyuncu  Ferhan Şensoy’un yazdığı, Yönetmen Cihangir Turantaş’ın yönettiği ve Petrol-iş Sendikası Aliağa Şubesi Ayaktakımı Tiyatro Grubunun sahnelediği, “Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı” adlı oyun büyük ilgi gördü.

08-60 yaş arası sürekli çoğalan oyuncularıyla 2006 yılından buyana birçok oyunu başarıyla sergileyen Ayaktakımı oyuncuları 6 aylık bir çalışma sonucunda bu kez seyircisinin karşısına “Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı” adlı oyunla çıktı. Gecenin sonunda Petrol-İş Sendikası Aliağa Şube Başkanı Ahmet Oktay sahneye çıkarak Yönetmen Cihangir Turantaş’a başarısından dolayı teşekkür ederek, gecenin anısına plaket takdim etti.

Şube Başkanı Ahmet Oktay, Ayaktakımı oyuncuları için şunları dile getirdi. ” Öncelikle bu başarılı performanslarından dolayı tüm Ayaktakımı oyuncularını tebrik ediyorum. Ayaktakımı 7 yıldır birçok oyunla karşımıza çıktı ve sahnelediği her oyunda güncel mesajlar vererek, duruşlarını hiç değiştirmedi. Elli yaşından, 7 yaşına kadar emeği geçen tüm oyunculara canı gönülden bir kez daha kutluyorum. ” dedi.

“Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı” adlı oyun, kapitalizmin insanı, dostluğu, birlikteliği ve hatta samimiyetini yok etmesini anlatıyor.