KINIK BELEDİYESİ’NDEN YAŞLILAR HAFTASINDA ANLAMLI ZİYARET

18-24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle  Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ilçedeki yaşlı vatandaşları pandemi koşullarını göz önünde bulundurarak, sosyal mesafeye uygun şekilde selamladı ve sorunlarını dinledi. Kınık...

Özgürses Gazetesi
07:36 -
Abone ol
KINIK BELEDİYESİ’NDEN YAŞLILAR HAFTASINDA ANLAMLI ZİYARET

18-24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle  Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ilçedeki yaşlı vatandaşları pandemi koşullarını göz önünde bulundurarak, sosyal mesafeye uygun şekilde selamladı ve sorunlarını dinledi.
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle ilçedeki yaşlı vatandaşları pandemi koşullarına uygun bir şekilde ziyaret etti. Başkan Doğruer, “Tüm yaşanmışlıklarıyla, gelenek ve göreneklerimizin gelecek nesillere aktarılmasını sağlayan yaşlılarımız, saygı duyulması gereken özel insanlardır. Kınık Belediyesi olarak, yaşlı vatandaşlarımıza yönelik devletimizin sunduğu sosyal ve ekonomik imkânları sağlamaya gayret ediyoruz. Yaşlılarımızın asla yalnız olmadıklarını bir kez daha hatırlatmak isterim” dedi.
“Elimizden geleni yapacağız”
Yaşlıların istek ve şikayetlerini dinleyen Başkan Doğruer, yaşlıların sağlık konusunu önemsediklerinin altını çizdi. Dr. Doğruer, “Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde, yaşamınızı devam ettirmeniz için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.