ALTO ÜYELERİ OTOMASYON FUARINA KATILDI

Aliağa Ticaret Odası üyelerini fuarlara götürmeye devam ediyor. “Win Eurasia Automation Endüstriyel Otomasyon Fuarı”na katılan üyeler gelişen teknolojiyi yakından görme imkanı buldular.

Özgürses Gazetesi
12:21 -
ALTO ÜYELERİ OTOMASYON FUARINA KATILDI

Aliağa Ticaret Odası üyelerini fuarlara götürmeye devam ediyor. “Win Eurasia Automation Endüstriyel Otomasyon Fuarı”na katılan üyeler gelişen teknolojiyi yakından görme imkanı buldular.İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Fuara Aliağa sanayicileri yoğun katılım gösterdi.

Hannover Fairs Turkey tarafından düzenlenen fuarda geleceğin fabrikalarına son teknolojik uygulamalar ve robot teknolojileri sergilendi. Fuar alanında insanımsı özellikleri bulunan robotlara ait örneklerin yanı sıra denizanası şeklinde üretilen robot sistemleri ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Aliağa Ticaret Odası üyelerinin katıldığı fuar, Türkiye ve Avrasya bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olarak belirtiliyor. 7 önemli sektörün endüstriyel bazda sergilediği ürün ve hizmetleri inceleyen Aliağa Ticaret Odası (ALTO) üyeleri, kendilerine imkân sunarak fuara katılmalarını sağlayan ALTOBaşkanı Adnan Saka’yave yetkililerine teşekkür etti.

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Otomasyon Fuar’ını değerlendiren Başkan Saka, “22 yıldır aralıksız olarak düzenlenen Otomasyon Fuarı’na sektörün içinde bulunan Aliağa’lı firmalarımızın,yeni nesil teknolojilere olan yoğun katılım göstermesi memnuniyet verici. Kuşkusuz ki bu fuar Türk endüstrisinin heyecanla beklediği en önemli fuarlardan birisi. Otomasyon alanında her türlü yeniliğin görülebildiği önemli bir platform. Üretim sistemleri alanında çağın gerektirdiği teknolojinin kullanımının artması, başta imalat sanayi olmak üzere bütün sektörlerde daha verimli ve kaliteli işlemlerin yürütülmesini sağlayacaktır” dedi.