Şehr-i Ruha Aliağa’da hizmete açıldı!

Kadayıf’ın peynirle buluşturulduğu ve şerbetle kıvama getirildiği vazgeçilmez bir lezzet olan Künefenin artık Aliağa’daki vazgeçilmez adresi olmaya aday ‘Şehr-i Ruha’ Aliağa Hükümet Caddesi Ziraat Bankası üst yolunda hizmete açıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen açılışa Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Saka, CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz ve bir çok davetli katıldı.

Özgürses Gazetesi
03:07 -
Şehr-i Ruha Aliağa’da hizmete açıldı!

Kadayıf’ın peynirle buluşturulduğu ve şerbetle kıvama getirildiği vazgeçilmez bir lezzet olan Künefenin artık Aliağa’daki vazgeçilmez adresi olmaya aday ‘Şehr-i Ruha’ Aliağa Hükümet Caddesi Ziraat Bankası üst yolunda hizmete açıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen açılışa Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Saka, CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz ve bir çok davetli katıldı. 

Şehr-i Ruha sadece Künefe değil Billuriye- Baklava ve ünlü Van Kahvaltısı ile birlikte Aliağalıların damak lezzetine çeşitlilik kazandıracak. Hafta içi saat 08.00 ve 13.00 Hafta sonu 08.00 – 14.00 arası Van kahvaltısı hizmeti verecek olan mekân gece 23.30’ kadar tatlarıyla Aliağalıların hizmetinde olacak.

Özgürses Gazetesi olarak Şehr-i Ruha ailesine hayırlı olsun diyor, bol kazançlar diliyoruz.

Haber: Özgür GÜN