ALİAĞALI ÇOCUKLAR İÇİN TİYATRO PAZARI DEVAM EDİYOR

 ALİAĞA’DA HER PAZAR ÇOCUKLAR İÇİN TİYATRO VAR Aliağa Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocuklara özel olarak hazırladığı “Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı” tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler çerçevesinde 24 Şubat 2019 Pazar günü 13.

Özgürses Gazetesi
01:31 -
ALİAĞALI ÇOCUKLAR İÇİN TİYATRO PAZARI DEVAM EDİYOR

 ALİAĞA’DA HER PAZAR ÇOCUKLAR İÇİN TİYATRO VAR

Aliağa Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocuklara özel olarak hazırladığı “Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı” tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler çerçevesinde 24 Şubat 2019 Pazar günü 13.00-15.00 seanslarında Oyun Bahçesi Çocuk Tiyatrosu’nun hazırladığı “Anne” isimli oyun çocuklar için sahnelenecek.

Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’na kurulan ısıtmalı geçici gösteri merkezinde sahnelenecek olan oyun çocuklara eğlenceli bir hafta sonu yaşatacak. Aliağalı çocuklar her anı eğlence dolu oyunu 13.00 ve 15.00 seanslarında ücretsiz olarak izleyebilecek. Oyun sonrasında çocuklara pamuk helva, süt ve kek ailelere ise çay ve su ikramları yapılacak.

Tiyatronun yanı sıra çocukların büyük bir keyifle izlediği sihirbaz ve animasyon gösterileri de çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak.

“ÇOCUKLAR İÇİN TİYATRO PAZARI” ETKİNLİK TAKVİMİ

“Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı” kapsamında gerçekleştirilecek olan tiyatro oyunlarının saat ve tarihleri şöyle;

24 Şubat 2019 Pazar

Anne

3 Mart 2019 Pazar

Ormanın Gücü

10 Mart 2019 Pazar

Deniz’in Oyunculuk Seçmesi