KINIKLI ÖĞRENCİLER “İYİ Kİ VARSIN EREN” DEDİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer Şehit Eren Bülbül'ün hayatını konu alan "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filmini, Kınıklı Öğrencilerle birlikte izledi. Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Trabzon Maçka'da 11 Ağus...

Özgürses Gazetesi
11:34 -
Abone ol
KINIKLI ÖĞRENCİLER “İYİ Kİ VARSIN EREN” DEDİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer Şehit Eren Bülbül’ün hayatını konu alan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmini, Kınıklı Öğrencilerle birlikte izledi.

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Trabzon Maçka’da 11 Ağustos 2017’de, Kahraman Askerlerimizin teröristlerle girdiği çatışma esnasında şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in öyküsünü anlatan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmini öğrenciler ile birlikte izledi.
Fildeki kahramanlık ve vatanseverliğin en iyi şekilde izleyiciye aktarıldığını belirten Başkan Doğruer, ” Kahramanlık ve vatanseverliği en iyi şekildeanlatan bu filmi öğrencilerimize izletmek gurur verici. Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ve Şehit Eren Bülbül başta olmak üzere vatan, millet, bayrak uğruna seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyorum. ” dedi.

 


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga