CHP ALİAĞA, ŞEHİT YÜZBAŞI ÇEVİK’İ ANDI

HP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve ilçe yönetimi, Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik’i şehadetinin dördüncü yılında lokma hayrı düzenleyerek andı. CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve ilçe yönetimi, Şehit Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik hayrına Demokrasi Meydanı’nda lokma döktürdü.

Özgürses Gazetesi
11:00 -
Abone ol
CHP ALİAĞA, ŞEHİT YÜZBAŞI ÇEVİK’İ ANDI

HP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve ilçe yönetimi, Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik’i şehadetinin dördüncü yılında lokma hayrı düzenleyerek andı.

CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve ilçe yönetimi, Şehit Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik hayrına Demokrasi Meydanı’nda lokma döktürdü. Lokma hayrına İYİ Parti Aliağa İlçe yönetimi de katılım gösterdi. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği hayır ile ilgili açıklamada bulunan CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, “Şehidimiz Özgür Çevik bizim yönetim kurulu üyemiz Recep Çevik’in oğlu. Onun bugün şehadet yıldönümü. Biz de kendisini anmak istedik. Ruhu şad olsun. Onun nezdinde bütün şehitlerimizi anıyoruz. Onlara çok şey borçluyuz. Haklarını ödeyemeyiz.” İfadelerini kullandı.