TED ALİAĞA KOLEJİ İKLİM GREVİNDE

20-27 Eylül tarihleri arasında dünyanın dört bir yanında “Sıfır Gelecek” adı altında gerçekleşecek iklim grevlerine Türk Eğitim Derneği’ne bağlı TED Aliağa Koleji  tüm öğrencileriyle yine aynı kararlılıkla destek veriyor. İklim değişikliğine karşı mücadele için Greta Thunberg’in öncülüğü ile başlayan okul boykotlarını, TED Aliağa Koleji  20 Eylül’de gerçekleştirdi.

Özgürses Gazetesi
07:09 -
Abone ol
TED ALİAĞA KOLEJİ  İKLİM GREVİNDE

20-27 Eylül tarihleri arasında dünyanın dört bir yanında “Sıfır Gelecek” adı altında gerçekleşecek iklim grevlerine Türk Eğitim Derneği’ne bağlı TED Aliağa Koleji  tüm öğrencileriyle yine aynı kararlılıkla destek veriyor.

İklim değişikliğine karşı mücadele için Greta Thunberg’in öncülüğü ile başlayan okul boykotlarını, TED Aliağa Koleji  20 Eylül’de gerçekleştirdi. ‘Ya sıfır karbon ya sıfır gelecek” diyerek iklim acil durumu ile ilgili farkdındalık yaratan genç aktivistler, herkesi yaşanılır bir dünya için sıfır karbonlu geleceğe yönelik sorumluluklarını yerine getirmeye davet etti.

#tedokullariiklimicingrevde #iklimicinokul #FridaysForFuture #sıfırgelecek #climatestrike #september20 #20eylül #seniniklimin #actnow