BAŞKAN DOĞRUER’İN ELLERİNDEN ŞENLENDİRİCİ’YE COVİD-19 AŞISI

Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer tarafından korona virüs  aşısı oldu.  Kınık Belediye Başkanı ve aynı zamanda hekim olan Sadık Doğruer, Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenl...

Özgürses Gazetesi
05:33 -
Abone ol
BAŞKAN DOĞRUER’İN ELLERİNDEN ŞENLENDİRİCİ’YE COVİD-19 AŞISI

Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer tarafından korona virüs  aşısı oldu. 

Kınık Belediye Başkanı ve aynı zamanda hekim olan Sadık Doğruer, Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’ye korona virüs aşısı yaptı.Aşı olan Şenlendirici ve Başkan Doğruer arasında esprili dakikalar yaşandı.

Klarnete Aşı Yapıldı

Aşı yapılacağı kolunda klarnet dövmesi bulunan Şenlendirici, Kınık Belediye Başkanı ve aynı zamanda doktor olan Sadık Doğruer’e esprili bir şekilde, “Fa diyez düğmesinden aşımı vuralım başkanım” dedi.  Şenlendirici’ye aşı yaptıktan sonra Başkan Dr. Sadık Doğruer geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici ise güleryüzlü bir şekilde, “Harikasın başkanım, ellerine sağlık” diyerek tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet etti.Kınık Belediye Başkanı Dr.Sadık DOĞRUER ‘de pandemide özverili şekilde çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.