RESİM KURSİYERLERİ YILSONU SERGİSİ AÇTI

Foça Belediyesi’nin Yeni Foça’da açtığı Resim Kursuna katılan kursiyerler, yılsonu sergisinde eserlerini sergiledi… RESİM KURSİYERLERİ YILSONU SERGİSİ AÇTI Foça Belediyesi Resim Kursu Yeni Foça Grubu’nun 2015-2016 sezonunda ürettiği eserler, sanatseverlerin beğenisine sunuldu. 22 kursiyerin, yağlıboya ve suluboya tekniği ile yaptığı 98 eser sergilendi.

Özgürses Gazetesi
09:46 -
RESİM KURSİYERLERİ YILSONU SERGİSİ AÇTI

Foça Belediyesi’nin Yeni Foça’da açtığı Resim Kursuna katılan kursiyerler, yılsonu sergisinde eserlerini sergiledi…

RESİM KURSİYERLERİ YILSONU SERGİSİ AÇTI

Foça Belediyesi Resim Kursu Yeni Foça Grubu’nun 2015-2016 sezonunda ürettiği eserler, sanatseverlerin beğenisine sunuldu. 22 kursiyerin, yağlıboya ve suluboya tekniği ile yaptığı 98 eser sergilendi.

Foça Belediyesi Yeni Foça Reha Midilli Sosyal Tesisi’nde açılan sergiye; Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Belediye Meclis Üyeleri, Foça Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Koldaş, kursiyerler ve sanatseverler katıldı.

Yeni Foça’da 6 yıldır resim çalışmaları yaptıklarını belirten Foça Belediyesi Resim Kursu Öğretmeni Ayşe İnceoğlu, Belediye Başkanımız Gökhan Demirağ’a, bizlere sağladığı imkânlar için çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’da, ‘Yeni Foça’da devam eden Resim Kursumuza katılan kursiyerlerimiz, yıl boyu ürettikleri eserleri bu sergide bizlerle paylaştılar. Yıllardır birlikte çalıştığımız Sayın Hocamız Ayşe İnceoğlu, resim kursumuza büyük emek veriyor. Güzel duygular, çaba ve sabırla birleştirdiği zaman ortaya güzel eserler çıkıyor. Sanatın birleştirici özelliğinin bir kez daha ön plana çıktığını görüyoruz. Resim Kursu açmaktaki başlıca amacımız, sanata gönül verenleri bir araya getirmek ve güzellikleri paylaşmaktır. Kurslarımıza, birçok vatandaşımız büyük ilgi gösteriyor. Bizlerle birlikte oldukları ve güzel eserler yarattıkları için değerli kursiyerlerimize çok teşekkür ediyorum’ dedi.