BERGAMA TİCARET ODASI’NDAN İZTO’YA ZİYARET

Bergama Ticaret Odası, yeni hizmet binasında görev yapmaya başlayan İzmir Ticaret Odası’na ziyarette bulundu. Yeni hizmet binası inşaatını tamamlayan ve yeni yerinde hizmet vermeye başlayan İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş’ı, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Başkan Yardımcıları Lütfi Kolat ile Levent Akçay ve Genel Sekreter Gülay Koç ziyaret etti.

Özgürses Gazetesi
09:33 -
Abone ol
BERGAMA TİCARET ODASI’NDAN İZTO’YA ZİYARET

Bergama Ticaret Odası, yeni hizmet binasında görev yapmaya başlayan İzmir Ticaret Odası’na ziyarette bulundu.

Yeni hizmet binası inşaatını tamamlayan ve yeni yerinde hizmet vermeye başlayan İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş’ı, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Başkan Yardımcıları Lütfi Kolat ile Levent Akçay ve Genel Sekreter Gülay Koç ziyaret etti.

Ziyarette gelişen Bergama ekonomisi hakkında bilgiler veren Başkan Ürper, “Bergama ekonomisini daha ileriye taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Yeni hizmet binası ile üyelere daha iyi hizmet verileceğinden bahseden Ürper, “ Hizmet binanızın herkes için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.