Reklam
Reklam

E-Commodity Bazaar’ın hizmet ağı genişlemeye devam ediyor

20 Aralık 2016
E-Commodity Bazaar’ın hizmet ağı genişlemeye devam ediyor
Reklam

İzmir Ticaret Borsası tarafından ulusal ve uluslararası boyuttaki tarım ve gıda ürünleri ticaretinin geliştirilmesi amacıyla oluşturulan elektronik alım – satım platformu E-Commodity Bazaar Emtia Alım – Satım Portalı’na yönelik tanıtım çalışmaları ve işbirliği anlaşmaları devam ediyor.

 

Bu kapsamda Karaman Ticaret Borsası ile İzmir Ticaret Borsası arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol ile Karaman Ticaret Borsası’na kayıtlı üyeler de e-commodity bazaar portalında firmalarını ve ürünlerini tanıtabilecek ve alım – satım işlemleri için farklı firmalar ile işbirliği yapma imkanlarına sahip olabilecek.

 

E-Commodity Bazaar projesinin tanıtım çalışmaları ve işbirliklerini değerlendiren İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli “Tüm gayesi ülkemiz tarım sektörüne hak ettiği ilgi ve önemi göstermek olan Borsamızın bu değerli projesini yürütmenin en etkin yolunun diğer Oda ve Borsalarla oluşturacağımız işbirlikleri olduğu inancındayız. Bu doğrultuda Karaman Ticaret Borsası ve üyeleriyle ortak bir hedef ve azimle birlikte çalışmalar gerçekleştirecek olmak bizleri oldukça heyecanlandırıyor” dedi.

 

Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Baştuğ ise “Karaman’ın tarımsal ticaretinde başlıca öneme sahip olan hububat ve bakliyat ürünlerinin elektronik ticarete ve E-Commodity Bazaar’ın işleyişine oldukça uygun olduğunu düşünüyoruz. Ülkemiz tarım ve gıda sektörünün geleceği için her zaman yenilikçi ve faydalı girişimlerin arkasında olacağız” diye konuştu.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.