BARTIN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN İMEAK DTO ALİAĞA’YA ZİYARET

  Bartın Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde Bartın iş dünyasının temsilcilerinden oluşan heyet ‘İzmir Teknik Çalışma’ ziyareti kapsamında İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şube’sini ziyaret etti. ‘İzmir Teknik Çal...

Özgürses Gazetesi
02:01 -
Abone ol
BARTIN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN  İMEAK DTO ALİAĞA’YA ZİYARET

 

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde Bartın iş dünyasının temsilcilerinden oluşan heyet ‘İzmir Teknik Çalışma’ ziyareti kapsamında İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şube’sini ziyaret etti.

‘İzmir Teknik Çalışma’ ziyareti kapsamında gerçekleştirilen ziyarete; Bartın KOSGEB İl Müdürü Gökhan Akdağoğlu ve Uzman Ali Emre Çullu, Bartın OSB Müdürlüğü- Bartın Organize Sanayi Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu,  Bartın Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangı,  Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Genel Sekreter Ahmet İncekara, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Bartın YDO Koordinatörü Osman Bahadır Kalecik, Zonguldak YDO Koordinatörü Mustafa Ayhan İnanır ve Karabük YDO Koordinatörü Sakin Eren ile S.S. Piri Reis Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Üyeleri Vehip Halil Aytan, Olcay Süzer ve Erkan Gücük katıldı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Birol AKGÖZ ve Tarkan Avcı’nın eşlik ettiği ziyarette Şube Müdürü Orçun Tuncer, Odanın faaliyet alanı, Aliağa Bölge ticaret hacmi ve limanların tanıtımı ile sorumluluk sahalarında gerçekleşen projeler hakkında katılımcılara detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından gerçekleşen fikir alışverişi sonrası karşılıklı hediye takdimi yapıldı.