KINIK BELEDİYESİNİN KPSS KURSUNA YOĞUN İLGİ

ÖZGÜRSES GAZETESİ/Kınık Belediyesi mezun öğrencilere, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için ücretsiz kurs düzenledi. Kınık Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi iş birliğiyle, Sağlıklı Yaşam ve Eğitim Merkezinde açılan, ücretsiz K...

Özgürses Gazetesi
09:56 -
Abone ol
KINIK BELEDİYESİNİN KPSS KURSUNA YOĞUN İLGİ

ÖZGÜRSES GAZETESİ/Kınık Belediyesi mezun öğrencilere, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için ücretsiz kurs düzenledi. Kınık Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi iş birliğiyle, Sağlıklı Yaşam ve Eğitim Merkezinde açılan, ücretsiz Kpss (genel kültür – genel yetenek) kursu öğrencilere ücretsiz eğitim alma imkânı sağlıyor.

Kınık Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi iş birliğiyle uzman öğreticilerin ders vereceği KPSS kursu, büyük ilgi görüyor. Eğitim için her zaman destekte bulunacağını dile getiren Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “ Kınık Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Eğitim Merkezi gençlerin eğitimine büyük katkı sağlayacak.” dedi.

Başkan Doğruer, “Kınık Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi iş birliğiyle açmış olduğumuz, Kpss (genel kültür – genel yetenek)kursunda, öğrencilerimiz uzman öğreticiler tarafından eğitim alıyor. Gençlerimizin geleceği için üzerimize düşen her türlü desteği vermeye hazırız. Sınava girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum.”dedi.