POYRACIK SPOR 0 – FOÇA BELEDİYE SPOR 0

POYRACIK SPOR 0 - FOÇA BELEDİYE SPOR 0 Foça Belediye Spor Futbol Takımımız, sezonun ilk deplasman maçında Poyracık Spor’la golsüz berabere kaldı. Poyracık Sahası’nda oynanan maç boyunca şiddetli esen rüzgar, oyun kalitesini olumsuz yönde etkiledi.

Özgürses Gazetesi
03:12 -
POYRACIK SPOR 0 – FOÇA BELEDİYE SPOR 0
POYRACIK SPOR 0 – FOÇA BELEDİYE SPOR 0
Foça Belediye Spor Futbol Takımımız, sezonun ilk deplasman maçında Poyracık Spor’la golsüz berabere kaldı.
Poyracık Sahası’nda oynanan maç boyunca şiddetli esen rüzgar, oyun kalitesini olumsuz yönde etkiledi. İlk yarıda rüzgarı ardına alan Poyracık Spor, Foça yarı sahasında daha etkili göründü. Foça Belediye Spor, ikinci yarıda daha istekli olan taraftı. Her iki takımda gol atamayınca 1’er puanı paylaştı.
*Maçın özet görüntüleri ve Foça Belediye Spor Antrenörü Engin Kale, Kaleci Antrenörü Hüseyin Kunt ve Antrenör Yardımcısı Erol Çetin ile yapılan röportaj –
http://www.youtube.com/watch?v=9srBGNCUM40&feature=youtu.be
19 Ekim 2014 Pazar günü oynanan İzmir Süper Amatör Lig A Grubu’nda mücadelesini Foça Belediye Spor Kulübü Başkanı Gökhan Demirağ, Belediye Meclis Üyesi Serdar Tunçbay, Belediye Meclis Üyesi Ali Aktaş ve Foçalı taraftarlar da izledi.
Foça Belediye Spor gelecek hafta Yeni Bornova Spor ile karşılaşacak. 25 Ekim 2014 Cumartesi günü Foça 11 Eylül Stadı’nda oynanacak olan maç, saat 15.00’de başlayacak.
Poyracık Spor 0 – Foça Belediye Spor 0
Stad: Poyracık / 19 Ekim 2014 Pazar – Başlama Saati: 15.00
Hakemler: Mehmet Fatih Gökçe, Murat Sel, Emre Kutlu
Poyracık Spor: Mustafa, Recep, Hilmi(K), Görkem, Ahmet, Mustafa, Ramazan, Ulaş, Okan(Dk.42 Erkut), Esat(Dk.87 Mertcan), Mevlüt(Dk.60 Erdem)
Foça Belediye Spor: Fırat, Mehmet, Serkan(K), Talip, Alpay, Oğuz, Batuhan, Burak(Dk.80 Evren), Umut(Dk.67 Onuralp – Dk.89 Salih), Özkan, Fikret
Sarı Kartlar: Dk.71 Ramazan, Dk.86 Mustafa (Poyracık Spor) – Dk.50 Batuhan, Dk. 67 Özkan (Foça Belediye Spor)