Reklam
Reklam

BERTO’DAN AKŞİT TETİK’E 60. YIL KUTLAMASI

20 Ekim 2014
BERTO’DAN AKŞİT TETİK’E 60. YIL KUTLAMASI
Reklam

Ticari hayatında 60. Yılını tamamlayan Akşit Tetik’e Bergama Ticaret Odası yönetimi sürpriz ziyaret yaptı.

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Akçay, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Erdoğan, Azam Ziya Güç ve Gonca Harman, Macit Gönlügür, Akşit Tetik’in 60. Yılını kutlamak üzere yerinde ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, ticari hayatta 60 yıl boyunca büyük başarı göstererek yoluna devam eden Akşit Tetik’i Yönetim Kurulu olarak tebrik ettiklerini belirtti. Plaket takdimi ve pasta kesiminin ardından Akşit Tetik geçmiş deneyimleri hakkında konuştu.

İşine çok zor şartlar altında başladığını ancak zorlukların onu hiçbir zaman yıldırmadığını aksine işini çok severek yaptığını söyledi. Sanat lisesinden mezun olduktan sonra sürekli yoğun olarak çalıştığını belirten Tetik, birçok başarılı projeye imza attığını ve şuanda bile işini icra ettiğini belirtti. Yoğun çalışmalarının yanında müziğe olan ilgisinden de hiçbir zaman vazgeçmediğini ve sürekli aktif olduğunu söyleyen Tetik, Macit Gönlügür ile birlikte yaptıkları müzikler hakkında konuştu.

Yapılan ziyaret sonunda toplu fotoğraf çekildikten sonra ziyaret sonlandırıldı.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.