Bu araştırma babaları çok üzecek

ÖNCE SEVGİLİLER SONRA ANNELER EN SON İSE BABALAR HATIRLANIYOR     Yapılan araştırmalar hediyelik eşya sektöründe sevgililere alınan hediyelerin açık ara önde olduğunu gösterirken, annelerin ikinci, babaların ise son sırada olduğunu ortaya çıkardı. Her yıl kutladığımız özel günler içinde en çok hediyeyi Sevgililer Günü’nde aldığımız belirlendi.

Özgürses Gazetesi
01:52 -
Abone ol
Bu araştırma babaları çok üzecek

ÖNCE SEVGİLİLER SONRA ANNELER EN SON İSE BABALAR HATIRLANIYOR

 

 

Yapılan araştırmalar hediyelik eşya sektöründe sevgililere alınan hediyelerin açık ara önde olduğunu gösterirken, annelerin ikinci, babaların ise son sırada olduğunu ortaya çıkardı. Her yıl kutladığımız özel günler içinde en çok hediyeyi Sevgililer Günü’nde aldığımız belirlendi. Sevgililerden sonra ikinci sırada en çok hediyeyi annelerimize alırken, babalarımızın ise bu sıralamada en sonda yer aldığı tespit edildi.

 

 

Haber sıralamasında da babalar geride…

 

Medya Takip Ajansı Interpress’in üç bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan incelemesine göre, her yıl 14 Şubat’ta kutlanan “Sevgililer Günü” hakkında bir yılda 15 bin 464 haber çıkarken, Mayıs ayında kutlanan “Anneler Günü” ile ilgili yazılı basına yıl boyunca 15 bin 141 haber yansıdığı belirlendi. Haziran ayında kutlanan “Babalar Günü” ile alakalı ise yazılı basında çıkan haber sayısının 6 bin 56 da kaldığı tespit edildi.