Gürkanlar, Aliağa’da yatırımlarına devam ediyor!

Gürkanlar Home Collection mağazasının sahipleri  genç iş insanları Emin ve Erman Gürkan kardeşler İstiklal Caddesi ve İzmir Caddesindeki iki mağazanın ardından Fevzipaşa Caddesi'nde üçüncü mağazaları olan Gürkanlar Halı Mağazası...

Özgürses Gazetesi
06:03 -
Abone ol
Gürkanlar, Aliağa’da yatırımlarına devam ediyor!

Gürkanlar Home Collection mağazasının sahipleri  genç iş insanları Emin ve Erman Gürkan kardeşler İstiklal Caddesi ve İzmir Caddesindeki iki mağazanın ardından Fevzipaşa Caddesi’nde üçüncü mağazaları olan Gürkanlar Halı Mağazasını hizmete açtı. Mağazan açılışı Aliağa’nın Kamu, siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Royal Halı, Pierre Cardin halı, Atlas Halı, Eko Halı başta olmak üzere çok sayıda seçkin markanın koleksiyonunu tüketiciye sunan Gürkanlar Halı Mağazası açılışına Aliağa Kaymakamı Zekeriya Güney, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanı Uğur Akyıldız, Aliağa Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp, MHP Aliağa İlçe Başkanı Nuray Aydemir, CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, Demokrat Parti Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan, Saadet Partisi ilçe Başkanı Mahmut Koç, AK Parti Aliağa kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım, CHP Kadın Kolları Başkanı Güneş Ataş, İYİ Parti İlçe Teşkilat Başkanı Özgür Orhan, İlçede görevli bürokratlar, esnaf ve ticaret erbapları katıldı.

Açılışta yeni işyerinin Aliağa için hayırlı olmasını dileyen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Aliağamızı geliştirecek, güzelleştirecek her yeni yatırım, yeni girişim bizi çok heyecanlandırıyor. Başarılar diliyorum. Hayırlı olsun.” dedi.
1980’den bu yana Aliağa’da ticari yaşamda faaliyet gösteren, 1994 yılından bu yana mağazacılıkta Aliağa’ya önemli hizmetler veren Gürkan ailesinin 2. kuşak temsilcileri Emin ve Erman Gürkan kardeşlerden Emin Gürkan, “Aliağa halkımızın bize gösterdiği teveccüh ve güvenden dolayı müteşekkiriz. Biz de Aliağamıza inanıyor, güveniyoruz. Bu yüzden üçüncü mağazamızı da halı koleksiyonları alanında açtık. Fevzipaşa caddemize yakışan bir mağaza olduğunu düşünüyoruz. Açılışımıza katılan tüm misafirlerimize, müşterilerimize, dost ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Aliağamıza hayırlı olsun” dedi.
Erman Gürkan ise Perdeden halıya Aliağa’ya ev ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek bir portföye sahip olduklarını belirterek, “Aliağa’da halı konusunda büyük talep vardı. Evle ilgili her türlü ürün yelpazesini genişletmek için yeni yatırımları Aliağamıza kazandırıyoruz. Açılışımıza katılan tüm misafirlerimize, dost, arkadaş ve müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.