TSGI MÜHENDİSLİK’İN GİYİM BAĞIŞ KUTULARI İLE “PAYLAŞ, MUTLU ET, MUTLU OL”

Ege Rafineri Projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik’in kullanılmayan veya ikinci el giyim eşyaları bağışı kampanyası “Paylaş, Mutlu Et, Mutlu Ol” sloganıyla 2016 yılından beri Aliağa’da devam ediyor. Aliağa’nın birçok noktasına konulan giyim bağış kutuları ile kullanılabilir durumdaki eşyalar toplanıyor,  kutular Aliağa Belediyesi Sosyal Market yetkililerince düzenli aralıklarla boşaltılıyor ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere Aliağa Sosyal Market’e teslim ediliyor.

Özgürses Gazetesi
09:01 -
Abone ol
TSGI MÜHENDİSLİK’İN GİYİM BAĞIŞ KUTULARI İLE “PAYLAŞ, MUTLU ET, MUTLU OL”

Ege Rafineri Projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik’in kullanılmayan veya ikinci el giyim eşyaları bağışı kampanyası “Paylaş, Mutlu Et, Mutlu Ol” sloganıyla 2016 yılından beri Aliağa’da devam ediyor.

Aliağa’nın birçok noktasına konulan giyim bağış kutuları ile kullanılabilir durumdaki eşyalar toplanıyor,  kutular Aliağa Belediyesi Sosyal Market yetkililerince düzenli aralıklarla boşaltılıyor ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere Aliağa Sosyal Market’e teslim ediliyor.

Proje kapsamında Aliağa’nın farklı mahallelerinde bulunan 7 giyim bağış kutusuna, artan talebi karşılamak üzere 2 adet daha ekleniyor.Bağış kutuları, Ege Rafineri Projesi sahasında, Aliağa İzban Durağı’nda, Avcı Ramadan Parkı’nda, Aliağa Siteler Mahallesi’nde (Carrefoursa Önü), Aliağa Hükümet Konağı yakınında, Demokrasi Meydanı’nda, Aliağa Belediyesi Yenişakran Hizmet Binası önünde bulunmaktadır. Projeye yeni dahil edilen 2 kutu ise  Yenişakran Cezaevi Lojmanları Sosyal Tesisleri’ne ve  Yalı Mahallesi Camii yakınına yerleştirilmiştir.

TSGI Mühendislik giyim bağış kutularından toplanan eşyaların Sosyal Market ihtiyacının yarısına yakınını oluşturduğunu söyleyen Market yetkilileri, projeye ve ihtiyaç sahiplerine yapılan yardıma gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını iletti.

Yeni bağış kutuları bugün Aliağa Belediyesi ve TSGI Mühendislik’e imalatta destek olan İLK İnşaat A.Ş. adına şirket yetkilisi Ahmet Tatar, Aliağa Belediyesi Sosyal Market Yetkilisi Benan Canbay ve TSGI Mühendislik Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren Akış, Kurumsal İletişim&Halkla İlişkiler Departmanı’ndan Elif Sevinç ve Gizem Gökçen’in katılımları ile belirtilen lokasyonlara yerleştirildi.

TSGI Mühendislik yetkilileri, bu anlamlı projeyi yürütmekten ve Aliağa halkı ile yardımlaşmaktan dolayı mutluluklarını ifade etti.