BERGAMA’YA 4 YILLIK FAKÜLTE TALEBİ

20 Şubat 2017
BERGAMA’YA 4 YILLIK FAKÜLTE TALEBİ

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kasman ve Rektör Yardımcısı Banu Esra Aslanertik, Dokuz Eylül Üniversitesi Bergama Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti. Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper’e iade-i ziyarette bulundu.

 

Ziyarette ilk olarak Dokuz Eylül üniversitesi Meslek Yüksekokuluna gidilerek Bergama Belediyesi tarafından fabrikadan dönüştürülen eğitim alanları, idari bina, öğrenci lojmanları, Bergamalı hayırseverler tarafından oluşturulan kütüphane ve laboratuvar binası gezildi. Daha sonra ise Meslek Yüksekokulu Toplantı Salonuna geçildi. Buradaki toplantıya Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Dokuz Eylül Üniversitesi Bergama Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Volkan Çeçen, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kahyaoğlu,  Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Erdoğan ve Genel Sekreter Gülay Koç katıldı.

 

Toplantıda önce Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç tarafından Bergama’nın tarihi, ekonomik ve kültürel yapısı ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi. Daha sonra Rektör Prof.Dr. Kasman’a Bergama’nın sorunlarına çözüm üretebilecek bölümleri kapsayan 4 Yıllık Fakülte kurulması ile ilgili taleplerde bulunuldu. Gelen talepler sonrası Rektör Prof.Dr. Kasman, kampüs alanının büyümeye çok müsait olduğunu ve üst yönetim olarak toplantı yapıp değerlendireceklerini söyledi.Rektör Prof.Dr. Kasman; “Yüksekokulumuzu elimizden geldiğince geliştirmek ve sizlerin de yardımıyla yeni atılımlar yapmak isteriz” dedi.

BERGAMA’YA 4 YILLIK FAKÜLTE TALEBİ Haberine Ait Etiketler

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.