ODA BAŞKANLARI TEK SES: “BÖLGEMİZDEN BİR MİLLETVEKİLİ ÇIKMALI”

Bergama Ticaret Odası Yönetimi, Bergama, Dikili, Kınık Oda Başkanları, Bergama Girişimci İş Adamları Derneği, Kınık Sanayici ve İş İnsanları Derneği ve Bergama, Dikili, Kınık, Poyracık ile Kozaklılar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Ke...

Özgürses Gazetesi
04:16 -
Abone ol
ODA BAŞKANLARI TEK SES: “BÖLGEMİZDEN BİR MİLLETVEKİLİ ÇIKMALI”

Bergama Ticaret Odası Yönetimi, Bergama, Dikili, Kınık Oda Başkanları, Bergama Girişimci İş Adamları Derneği, Kınık Sanayici ve İş İnsanları Derneği ve Bergama, Dikili, Kınık, Poyracık ile Kozaklılar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Yönetimleri; “Bakırçay Bölgesi Milletvekili Talebi Bildirisi” için Ilıca Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.
BERTO Başkanı Lütfi Kolat; “Bir bir yükselen yatırımlar ile yıldızı daha çok parlamaya başlayan Bakırçay Bölgesi, tarımı, sanayiyi, kültürü ve turizmi bir arada büyük bir gayret ile götürmeye çalışsa da, uzun yıllardır Ankara’da bölgemizden bir Milletvekilimizin olmayışının, bölgemizin gelişme sürecini yavaşlattığını düşünmekteyiz.
Bu nedenlerle siyasi parti fark etmeksizin, tüm siyasi partilerden talebimiz; Bakırçay Bölgesi’ne hakim, ilçelerimizi tanıyan, sorunlarımızı bilen bir ismi seçilebilir sıradan aday göstermeleridir. Bugün de burada bu dilek ve düşüncelerimizi kamuoyu ile paylaşmak için bir araya geldik. Değerli katılımınız için teşekkür ediyorum” dedi.
Toplantı, bildirinin imzalanması ve toplu fotoğraf ile sona erdi. İmzalanan bildiri siyasi parti genel başkanlıklarına gönderilecek.