GEMİSANDER’DEN ANLAMLI SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

GEMİSANDER’DEN ANLAMLI SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Haber: Özgür GÜN

Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği (GEMİSANDER) tarafından başlatılan “ 1 ortopedik yatak da benden” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında dernek yönetimi, Aliağa Devlet Hastanesi’ne 16 adet tam donanımlı ortopedik yatak bağışında bulundu. Ayrıca dernek yöneticileri, aliağa bölgesindeki diğerişletmelere destek olmaları için çağrıda bulundu.

Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği başlatmış olduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında Aliağa Devlet Hastanesi’ne 16 adet tam donanımlı ortopedik yatak bağışında bulundu. 

Aliağa Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ali Fuat Yalvaç, hastanelerine bağışta bulunan GEMİSANDER Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Önal, ve dernek yöneticileribağışta bulunan diğer firma/kişileri  üyelerini makamında ağırladı. Daha sonra yönetim ile birlikte yatakların konuşlandırıldığı hasta odalarını ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başhekim Uz. Dr. Ali Fuat Yalvaç hastanelerine destek sunan firma sahiplerine ve GEMİ-SANDER Başkanı Kamil Önal’a teşekkür plaketlerini sundu.

GEMİSANDER yönetim Kurulu Başkanı Kamil Önal başlatmış oldukları sosyal sorumluluk projesinin herkes tarafından desteklenmesi gerektiğine vurgu yaparak şunları ifade etti:  “Aliağa Devlet Hastanesi’nin en önemli ihtiyaçlarından birini başhekimimiz bizlere iletmişti. Bu önemli ihtiyaç olan ortopedik yataklarla ilgili sıkıntıların olduğunu daha önceki ziyaretlerimizde biz de görmüştük. Bu kapsamda Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği olarak ilk planda 16 yatak bağışını gerçekleştirdik. Kampanyamızın devamında ise 16 yatak bağışı daha gerçekleştireceğiz. Bizlerin öncülüğünde gerçekleşen bu sosyal sorumluluk projesinin diğer kuruluşlara da örnek olması en büyük temennimiz” dedi.

Hastane Başhekimi Uz. Dr. Ali Fuat Yalvaç yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “GEMİSANDER Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Önal ve dernek üyelerine başlatmış oldukları bu anlamlı sosyal sorumluluk projesinden ve hastanemize yapmış oldukları bağışlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Yapılan bağışlar hastalarımız ve hastanemiz için çok önemli. Hastalarımız yatakları kullandıkları daha ilk günden itibaren memnuniyetlerini ve mutluluklarını bizlere ifade etti. Bu mutluluk ve memnuniyet elbette ki başkanın nezrinde tüm GEMİSANDER yönetimine ve tüm bağışçılara teşekkürlerimizi iletiyoruz ”dedi.

Şu ana kadar toplamda 16 yatak bağışladıklarını belirten GEMİSANDER Genel koordinatörü  Ersin Çeviker, “100 bin TL civarında bağış ile alınan 16 yatağı Hastanemize teslim ettik. Dernek yönetimi geriye kalan 16 yatak ihtiyacının da önümüzdeki günlerde toplanan bağışlarla alınarak teslim edileceğini ve hastanenin yatak ihtiyacının tümünün karşılanmış olacak” dedi.

GEMİSANDER Genel Sekreteri Mesut Yolcu “derneğimizin başlatmış olduğu bu sosyal sorumluluk projesinin diğer sanayi kuruluşlarına da örnek teşkil edeceğini düşünüyoruz” dedi.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.