ALİAĞA’DA, CHP’DEN  İKİ DAKİKALIK “adalet için duralım,düşünelim” EYLEMİ!

ALİAĞA'DA, CHP'DEN  İKİ DAKİKALIK "adalet için duralım,düşünelim" EYLEMİ! CHP Aliağa ilçe Örgütü, Demokrasi Meydanı'nda "adalet için duralım, düşünelim" eylemi gerçekleştirdi. Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partisi tarafından başlatılan "adalet için duralım, düşünelim" eylemini Aliağa CHP İlçe Örgütü Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirdi.

Özgürses Gazetesi
06:42 -
Abone ol
ALİAĞA’DA, CHP’DEN  İKİ DAKİKALIK “adalet için duralım,düşünelim” EYLEMİ!

ALİAĞA’DA, CHP’DEN  İKİ DAKİKALIK “adalet için duralım,düşünelim” EYLEMİ!

CHP Aliağa ilçe Örgütü, Demokrasi Meydanı’nda “adalet için duralım, düşünelim” eylemi gerçekleştirdi.

Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partisi tarafından başlatılan “adalet için duralım, düşünelim” eylemini Aliağa CHP İlçe Örgütü Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirdi. Eylemin ilk gününde katılımın az olması ise dikkat çekti.

İki dakika süren eylem sonrası CHP Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz şunları dile getirdi: “Genel Başkanımız Ankara’dan – İstanbul’a başlatmış olduğu adalet yürüyüşüne paralel olarak her akşam saat:18 :00’de Genel Başkanımızda bulunduğu yerde “adalet için duralım, düşünelim” çalışmasını yürütüyor. Tüm Türkiye’de örgütlerimiz saat : 18:00’de belirli bir noktada  tüm il ve ilçelerde adalet için duralım ve düşünelim iki dakikalık eylem yapıyorlar. Bu gün bizde burada bu eylemi gerçekleştirdik. Genel Başkanımızın 5 Temmuza kadar sürecek olan Ankara, İstanbul adalet yolculuğu süresince bu eylemi her akşam ilçelerimizde gerçekleştirmeye devam edeceğiz.