HİJYEN EKİPLERİ SOKAKLARI DEZENFEKTE ETMEYE DEVAM EDİYOR

Aliağa Belediyesi hijyen ekiplerinin kent merkezi ve çevre mahallelerde yaptığı dezenfekte çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Koronavirüs ile mücadele faaliyetleri kapsamında sokak ve caddeleri antiviral su ile yıkayan hijyen ekipleri program dahilinde; Siteler, Atatürk, Yalı, Kalabak, Hacıömerli Mahalleleri, Yeni Mahalle, Örnekkent, Cinderesi Bölgeleri, Atatürk Caddesi, Hükümet Caddesi, İstiklal Caddesi, Viking Sitesi ile Petkim Lojmanları’nda çalışmalarına devam etti.

Özgürses Gazetesi
03:30 -
Abone ol
HİJYEN EKİPLERİ SOKAKLARI DEZENFEKTE ETMEYE DEVAM EDİYOR

Aliağa Belediyesi hijyen ekiplerinin kent merkezi ve çevre mahallelerde yaptığı dezenfekte çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Koronavirüs ile mücadele faaliyetleri kapsamında sokak ve caddeleri antiviral su ile yıkayan hijyen ekipleri program dahilinde; Siteler, Atatürk, Yalı, Kalabak, Hacıömerli Mahalleleri, Yeni Mahalle, Örnekkent, Cinderesi Bölgeleri, Atatürk Caddesi, Hükümet Caddesi, İstiklal Caddesi, Viking Sitesi ile Petkim Lojmanları’nda çalışmalarına devam etti.

“Bizler cadde ve sokaklarımızı köşe bucak temizlerken, sizler de kendiniz ve sevdikleriniz için lütfen evlerinizde kalmaya devam edin”