ALİAĞA BELEDİYESİ CAN DOSTLARINI UNUTMADI

Aliağa Belediyesi, ülkemizde halk sağlığını tehdit eden koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde olduğu gibi sokağa çıkma yasağının uygulandığı dönemlerde de can dostları yalnız bırakmıyor. Kritik süreçte hizmetlerini aksatmadan yerine getiren Aliağa Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlarına ulaştığı gibi, sokaklarda yaşayan can dostların da hem sesi hem nefesi olmaya devam ediyor.

Özgürses Gazetesi
03:31 -
Abone ol
ALİAĞA BELEDİYESİ CAN DOSTLARINI UNUTMADI

Aliağa Belediyesi, ülkemizde halk sağlığını tehdit eden koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde olduğu gibi sokağa çıkma yasağının uygulandığı dönemlerde de can dostları yalnız bırakmıyor.

Kritik süreçte hizmetlerini aksatmadan yerine getiren Aliağa Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlarına ulaştığı gibi, sokaklarda yaşayan can dostların da hem sesi hem nefesi olmaya devam ediyor.

‘Doğadaki her canlı değerlidir’ ilkesiyle hareket eden Aliağa Belediyesi, bu zorlu süreçte sokakta yiyecek bulmakta zorlanan merkez ve dış mahallelerdeki tüm sevimli dostlarımızın yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamak için mama ve su dağıtımları yapıyor.

Vatandaşlar ayrıca, can dostlarımız ile ilgili yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta Hilal Masa ALO 153 hattını arayarak ya da 0530 277 22 22 numaralı WhatsApp çözüm hattına mesaj göndererek yardım talebinde bulunabiliyor.