BAŞKAN DOĞRUER MİNİK ÖĞRENCİLERLE YERLİ MALI HAFTASINI KUTLADI

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer,  Poyracık ve Kınık’ta bulunan Kınık Belediyesi Aile Yaşam Merkezinde minik öğrencilerle bir araya gelerek Yerli Malı Haftası’nı kutladı. Yerli malı kullanmanın öneminin anlatıldığı...

Özgürses Gazetesi
08:44 -
Abone ol
BAŞKAN DOĞRUER MİNİK ÖĞRENCİLERLE YERLİ MALI HAFTASINI KUTLADI

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer,  Poyracık ve Kınık’ta bulunan Kınık Belediyesi Aile Yaşam Merkezinde minik öğrencilerle bir araya gelerek Yerli Malı Haftası’nı kutladı.

Yerli malı kullanmanın öneminin anlatıldığı etkinlikte minik öğrenciler, meyve figürlü şapkalarıyla özenle hazırladıkları panonun önünde Başkan Doğruer ile poz vermeyi de ihmal etmediler. Eğitimin eğlence ile birleştiği etkinlikte 3-6 yaş grubu minikler, şarkılar söyleyerek velilerinin evlerinde hazırladıkları birbirinden lezzetli yiyecekleri yediler.

Etkinliğe katılan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Kınık Belediyesi Aile Yaşam Merkezinde eğitim gören öğrencilerimizle yerli malı haftasını kutladık. Minik yavrularımıza şarkılarla, oyunlarla yerli mali kullanmalarının önemini anlattık. Böylelikle hem eğleniyorlar hem de öğreniyorlar.” dedi.

 


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga