GDZ ELEKTRİK ALİAĞA’DA KESİNTİ YAPACAK

GDZ Elektrik, şebeke bakım çalışması ve yeni tüketici tesisi devreye alma işlemleri nedeniyle Aliağa’da planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu. GDZ Elektrik resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre 20 Eylül 2019 Cuma günü Aliağa’nın bazı cadde ve sokaklarında elektrik kesintisi yaşanacak.

Özgürses Gazetesi
03:06 -
Abone ol
GDZ ELEKTRİK ALİAĞA’DA KESİNTİ YAPACAK

GDZ Elektrik, şebeke bakım çalışması ve yeni tüketici tesisi devreye alma işlemleri nedeniyle Aliağa’da planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

GDZ Elektrik resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre 20 Eylül 2019 Cuma günü Aliağa’nın bazı cadde ve sokaklarında elektrik kesintisi yaşanacak. 08:00-16:00 saatleri arasında Yeni Karaköyihsan Dadak -Orhan Demir -Gül Gürer -İlk İnşaat-1,2 Sezai Özgen-Viking Su Pompası -Selim Yılman -Mustafa Gençay, Yılmaz Gürsel ve civarına; 09:00-12:00 saatlerinde Petkim Kavşağı Trafik Lambaları, Sedef Vinç; 15:00-16:00 saatlerinde ise Baztaş Madencilik -Egelim Depoları -İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş, Ege Demir -Akçansa -Baztaş Petrol A.Ş.-Egelim Lojistik Arkas ve civarına elektrik verilemeyecek.

GDZ ELEKTRİKTEN ÖNEMLİ HATIRLATMA

GDZ İzmir İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, kesinti öncesinde; Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması ve jeneratörlerin şebeke ayırıcılarının açılması gerektiği bildirildi.

Altyapı çalışmaları nedeniyle bildirimli elektrik kesintileri için; GDZ Elektrik çağrı merkezini (186) arayabilirsiniz.