FOÇA BELEDİYE BAŞKANI SANİYE BORA FIÇI, MUHTARLARLA BULUŞTU

Foça Belediye Başkanı Saniye Bora Fıçı, ilçede görev yapan on altı mahalle muhtarıyla toplantı gerçekleştirdi. Göreve devam eden ve yeni seçilen mahalle muhtarlara başarılar dileyen Başkan Saniye Bora Fıçı, her zaman iletişim hali...

Özgürses Gazetesi
09:44 -
Abone ol
FOÇA BELEDİYE BAŞKANI SANİYE BORA FIÇI, MUHTARLARLA BULUŞTU

Foça Belediye Başkanı Saniye Bora Fıçı, ilçede görev yapan on altı mahalle muhtarıyla toplantı gerçekleştirdi.

Göreve devam eden ve yeni seçilen mahalle muhtarlara başarılar dileyen Başkan Saniye Bora Fıçı, her zaman iletişim halinde olacaklarını ve vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek için birlikte çalışacaklarını belirtti.

Muhtarlar da Başkan Saniye Bora Fıçı’ya her zaman destek olacaklarını ve Foça için birlikte çalışmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Her iki taraf da toplantının verimli geçtiğini ve bundan sonra da sık sık bir araya gelerek; mahallelerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları, vatandaşlardan gelen talepleri, muhtarların karşılaştığı sorunları ve çözüm önerilerini değerlendireceklerini belirtti.

Toplantıda, Atatürk Mahallesi Muhtarı Kadri Mutlu, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Emine Bük, Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Yalçın Girgin, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Şenay Özçiçek, Fevziçakmak Mahallesi Muhtarı Mustafa Deniz Kaptanoğlu, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kocabıyık, Fatih Mahallesi Muhtarı Alparslan Avcu, Hacıveli Mahallesi Muhtarı Necdet Tunçel, Kazım Dirik Mahallesi Muhtarı Havva Saraç Sağlam, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı İbrahim Dereli, Kemal Atatürk Mahallesi Muhtarı Hasan Sarı, Yenibağarası Mahallesi Muhtarı Cihat Gerihan, Ilıpınar Mahallesi Muhtarı Selçuk Tabaklı, Yeniköy Mahallesi Muhtarı Hasan Ercan, Kozbeyli Mahallesi Muhtarı Kamil Taşkıran ve Kocamehmetler Mahallesi Muhtarı Yavuz Karaca yer aldılar.