ATATÜRK KUPASI YELKEN YARIŞLARI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Foça Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu ve İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından 13-16 Kasım tarihlerinde Foça’da yapılan Atatürk Kupası Yelken Yarışları’nın ardından Foça Belediyesi Karakum Sosyal tesislerinde gerçekleşen ödül töreninde sporcular ve protokol temsilcileri bir araya geldi. Dört gün süren yarışlara Foça Yelken İhtisas Kulübü, Fokai Yelken Kulübü, Göztepe Yelken Kulübü, Karşıyaka Yelken Kulübü, İzmir Türk Koleji Yelken Kulübü, ARM Urla Yelken Kulübü, EMR Windsurf Kulübü, Teos Yelken Kulübü, Fenerbahçe Yelken Kulübü, Dikili Yelken Kulübü, Ayvalık Yelken Kulübü, Burgaz Yelken Kulübü’nden 150 sporcu ve kulüp antrenörleri katılım sağladı.

Özgürses Gazetesi
03:20 -
Abone ol
ATATÜRK KUPASI YELKEN YARIŞLARI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Foça Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu ve İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından 13-16 Kasım tarihlerinde Foça’da yapılan Atatürk Kupası Yelken Yarışları’nın ardından Foça Belediyesi Karakum Sosyal tesislerinde gerçekleşen ödül töreninde sporcular ve protokol temsilcileri bir araya geldi.

Dört gün süren yarışlara Foça Yelken İhtisas Kulübü, Fokai Yelken Kulübü, Göztepe Yelken Kulübü, Karşıyaka Yelken Kulübü, İzmir Türk Koleji Yelken Kulübü, ARM Urla Yelken Kulübü, EMR Windsurf Kulübü, Teos Yelken Kulübü, Fenerbahçe Yelken Kulübü, Dikili Yelken Kulübü, Ayvalık Yelken Kulübü, Burgaz Yelken Kulübü’nden 150 sporcu ve kulüp antrenörleri katılım sağladı.

Ödüller törene katılan protokol temsilcileri Foça Kaymakamı Ali Çetin, Foça Garnizon Komutanı Tuğamiral Serhat Sözbir, Foça Belediye Başkan Vekili Hakan Barçın, TYF yönetim kurulu üyesi Murat Şener, MHK Başkanı Hakan Kütük, FYIK başkanı Reşit Çınarlı, Foça Belediyesi Başkan Yardımcısı Göksel Acar, İzmir İl Gençlik Spor Müdürlüğü adına İzmir İl Yelken Temsilcisi Habibe Şener, FYIK yönetim kurulu üyesi Levent Salucu tarafından sporculara takdim edildi.

 

Yarışların sonunda dereceye giren sporcuların isimleri ise şöyle;

Optimist Genel                                                                                                               

Optimist Genel Birincisi Sarp Süleyman Yusuf Özen – Çeşme Batı Yelken

Optimist Genel İkincisi Devin Özsöz – Fenerbahçe Yelken

Optimist Genel Üçüncüsü Uğur Yıldırım – Karşıyaka Yelken

Optimist Genel Dördüncüsü Kuzey Başlığ – Teos Yat ve Yelken

Optimist Genel Beşincisi Kerem Ulu – Teos yat ve yelken

 

Optimis Kız

Optimist Kız Birincisi Yasemin Yıkıcı – Teos yat ve yelken

Optimist Kız İkincisi Defne Koç – Fenerbahçe Yelken

Optimist Kız Üçüncüsü Zeynep Çaçur – Fenerbahçe Yelken

 

Optimist Junior Genel

Optimist Junior Genel Birincisi Alp Çınar – ARM Urla Yelken

Optimist Junior Genel İkincisi İklim Özçelik – Foça Yelken

Optimist Junior Genel Üçüncüsü Toprak Çağlayan – Teos yat ve yelken

Optimist Junior Genel Dördüncüsü Deniz Erarslan – Foça Yelken

Optimist Junior Genel Beşincisi Ege Ekin – Göztepe Yelken

 

Optimist Junior Kız

Optimist Junior Kız Birincisi İklim Özçelik – Foça Yelken

Optimist Junior Kız İkincisi Deniz Erarslan Foça Yelken

Optimist Junior Kız Üçüncüsü İlay İmamoğulları – Dikili yelken

 

Laser 4.7 Genel

Lase 4.7 Genel Birincisi Yenisey Yalta – Ferdi

Laser 4.7 Genel İkincisi Cem Pepeyi – Karşıyaka Genel

Laser 4.7 Genel Üçüncüsü Irmak Karaorman – Foça Yelken

Laser 4.7 Genel Dördüncüsü Güner Karagöl – Foça Yelken

Laser 4.7 Genel Beşincisi Ateş Acar Karşıyaka Yelken

 

 

 

Laser Kız

Laser Kız Birincisi Irmak Karaorman – Foça Yelken

Laser Kız İkincisi Duru Alpkökin – Ayvalık Yelken

Laser Kız Üçüncüsü Bella Mae Brag Megapol Spor Kulübü

 

Laser Junior

Laser Junior Birincisi Cem Pepeyi – Karşıyaka Yelken

Laser Junior İkincisi Güner Karagöl – Foça Yelken

Laser Junior Üçüncüsü Osman Şahin Güler – Foça Yelken

 

Laser Radial Genel

Laser Radial Genel Birincisi Ertan Yalın Köseler – Karşıyaka Yelken

Laser Radial Genel İkincisi Tunç Namdar – ARM Urla

Laser Radial Genel Üçüncüsü Sarp Namdar Arm Urla

 

 

 

Laser Radial Genç

Laser Radial Genç Birincisi Ertan Yalın Köseler – Karşıyaka Yelken

 

En Küçük Sporcu Ödülleri

Mete Çetinday – Reha Midilli Yelken

Esila Naz Uysal – Dikili Yelken

Yiğit Perdahçı – Foça Yelken