ALİAĞA TİCARET ODASI ÜYE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Oda üyelerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Aliağa Ticaret Odası, üyelerini yerlerinde ziyaret etmek, sorun ve isteklerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Genel Sekreter Sezen Gürgen’in katılımıyla Güsa İskele Ltd.

Özgürses Gazetesi
12:26 -
Abone ol
ALİAĞA TİCARET ODASI ÜYE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Oda üyelerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Aliağa Ticaret Odası, üyelerini yerlerinde ziyaret etmek, sorun ve isteklerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Genel Sekreter Sezen Gürgen’in katılımıyla Güsa İskele Ltd. Şti ve Güray Endüstri Ltd. Şti. firmalarına ziyarette bulundular.

Üye ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten Başkan Ertürk, “Göreve geldiğimiz günden bu yana işletme sahiplerimizi yerinde ziyaret ederek, gerek Aliağa gerekse de ülke ekonomisi hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz.Üyelerimize Oda olarak yaptığımız faaliyetler hakkında bilgi veriyor,üyelerimizin Odamız hizmetlerine yönelik taleplerini dinliyor ve sıkıntıların çözümü noktasında görüşlerine başvuruyoruz” dedi.

Üye ziyaretlerinin Oda hizmetlerinin kesintisiz sürdürülmesi bakımındanönemli olduğunu ifade eden Ertürk, “Üye odaklı çalışma anlayışımız gereği olan bu ziyaretlerimizisürdüreceğiz. Üyelerimizin talep ve istekleri ile sorunlarının çözümü noktasında da Aliağa Ticaret Odası olarak elimizden gelen gayreti göstermeyedevam edeceğiz” diye konuştu.

İşletme sahipleri de Başkan Ertürk’e ziyaretinden dolayı teşekkürleriniilettiler.