Başkan Salih Yiyitalp, kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıttı

Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp, kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıttı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen ve genel kurul sonrası ko...

Özgürses Gazetesi
03:55 -
Abone ol
Başkan Salih Yiyitalp, kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıttı

Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp, kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıttı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen ve genel kurul sonrası kooperatif ortaklarına bisiklet dağıtacağının sözünü veren Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp sözünü yerine getirdi. Yiyitalp, kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıttı. Günümüzün en önemli sorunlarından birinin hareketsiz yaşam olduğunu söyleyen Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp, “Oda olarak amaçlarımızdan biri de üyelerimizin spor yaparak daha sağlıklı olmaları. Sağlıklı yaşam için spor, spor için bisiklet dedik ve genel kurulumuza katılan tüm üyelerimize bisiklet dağıtacağımızın sözünü verdik. Şu ana kadar 600 üyemize bisiklet dağıtımını yaptık. Geriye kalan bisikletlerin dağıtımını da önümüzdeki hafta yapacağız” dedi. Kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıtımı Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası otoparkında gerçekleştirildi.

HABER MERKEZİ