Kınık Belediyespor şampiyonluğa koşuyor

İzmir Spor Amatör ligi Kuzey grubunda bu yıl fırtına gibi gibi esen Kınık Belediyespor bu hafta karşılaştığı Çiğli Dadaşspor'u 6-1 yenerek şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. Çiğli Atatürk Stadında oynanan maça hızlı başlayan Kınık Belediyespor 5.

Özgürses Gazetesi
04:42 -
Abone ol
Kınık Belediyespor şampiyonluğa koşuyor
İzmir Spor Amatör ligi Kuzey grubunda bu yıl fırtına gibi gibi esen Kınık Belediyespor bu hafta karşılaştığı Çiğli Dadaşspor’u 6-1 yenerek şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.
Çiğli Atatürk Stadında oynanan maça hızlı başlayan Kınık Belediyespor 5.Dakikada Berk’in golüyle 1-0 öne geçti 7.Dakikada Mehmet’in golüyle 2.0 öne geçen Kınık Belediyespor 10. dakikada Okan’ın goluyle farkı 3 eçıkardı. 20 Dakikada Mehmet kendisinin 2. takımının 4. golünü attıilk yarı Kınık Belediyespor’un 4-0 lik galibiyetiyle sona erdi.
Çarşamba günü oynayacağı Dikili Belediyespor maçı nedeniyle maçın 2. yarısına kontrollü bir şekilde yavaşlatan Kınık Belediyespor son anlarında sahneye çıkan Abdullah 75.ve 83. dakikalarda 2 gol atarak Takımını 6-0 öne geçirdi. Maçın 84. dakikasında ev sahibinin golüyle maç 6-1 sona erdi.
Kınıık Belediyespor oynadığı 20 maçta 70 gol atıp kalesinde sadece 9 gol görüp 1 beraberlik ve 19 galibiyet ile namağlup liderliğini sürdürürken en yakın rakibi olan ve bir maç eksiği bulunan  Kemalpaşa Spor ile 11 puan fark ile şampiyonluğun en büyük fovorisi olarak yoluna devam ediyor.Çarşamba günü Kınık Belediyespor kendi sahasında Dikili Belediyespor’u ağılayacak.