EBSOV KADINLARINDAN KINIK’A ZİYARET

Kınık Belediyesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı (EBSOV) Kadınlar Birliği'ne ev sahipliği yaptı. Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Kınık TDİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Enver Olgunsoy v...

Özgürses Gazetesi
03:07 -
Abone ol
EBSOV KADINLARINDAN KINIK’A ZİYARET

Kınık Belediyesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı (EBSOV) Kadınlar Birliği’ne ev sahipliği yaptı.
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Kınık TDİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Enver Olgunsoy ve BERTO Kınık Temsilcisi Nezih Yavuz beraberliğindeki heyet, Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı Kadınlar Birliği üyelerini Kınık Belediyesi’nde ve ilçede ağırladı.
Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı Kadınlar Birliği üyeleri’nin ilk durağı Kınık Belediyesi oldu. Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer’i makamında ziyaret eden Kadınlar Birliği üyeleri, Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfının çalışmalarından bahsetti.
Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı Kadınlar Birliği üyeleri daha sonra Kınık Belediye Başkanı Dr.Sadık Doğruer, Kınık Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Kınık TDİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Enver Olgunsoy,  Kınık TDİOSB Yönetim Kurulu Üyesi Nezih Yavuz ve Kınık OSB Bölge Müdürü Mert Ali Işık, Kınık Belediyesi Delez Yaşam Vadisi Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.
Heyet, ağırlamış olduğu EBSOV Kadınlar Birliği üyelerine ilçede yapılan çalışmalar, Kınık Organize Sanayi Bölgesi yatırımları, kuruluş çalışmaları devam eden Kınık Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgi verdi.
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, EBSOV Kadınlar Birliği üyelerine ziyaretleri ve Kınık ilçesine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.
Kınık TDİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Enver Olgunsoy da  Kınık’ın gelişimindeki başarılardan dolayı Başkan Doğruer’e teşekkür ve tebriklerini sundu.
EBSOV Kadınlar Birliği üyeleri, ardından ilçede bir dizi ziyarette bulundu. Kınık ilçesini, Kınık Gençlik Merkezi, Kınık Belediyesi Sosyal Tesisleri ve Kınık Öğretmenevi’ni gezen Kadınlar Birliği üyeleri, daha sonra, Kınık Organize Sanayi Bölgesinde yer alan bir fabrikaya ziyarette bulunarak ilçeden ayrıldı.