KINIK BELEDİYESİNDEN KAR MESAİSİ

Kınık'ta, cumartesi günü başlayan ve etkisini artıran kar yağışı nedeniyle 1 Greyder 3 Kepçe ve 3 Tuzlama aracıyla harekete geçen Kınık Belediyesi ekipleri öncelikle ilçe merkezindeki ana caddelerde kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.  Elmadere Mahallesi'nde bulunan özel maden ocağında kapanan yol nedeniyle mahsur kalan  araçlar için harekete geçen ekipler Kınık, Elmadere yolunda kar küreme ve tuzlama çalışması ile yolu açarak mahsur kalan araçları kurtardı.

Özgürses Gazetesi
12:31 -
Abone ol
 KINIK BELEDİYESİNDEN KAR MESAİSİ
Kınık’ta, cumartesi günü başlayan ve etkisini artıran kar yağışı nedeniyle 1 Greyder 3 Kepçe ve 3 Tuzlama aracıyla harekete geçen Kınık Belediyesi ekipleri öncelikle ilçe merkezindeki ana caddelerde kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.  Elmadere Mahallesi’nde bulunan özel maden ocağında kapanan yol nedeniyle mahsur kalan  araçlar için harekete geçen ekipler Kınık, Elmadere yolunda kar küreme ve tuzlama çalışması ile yolu açarak mahsur kalan araçları kurtardı. İlçenin dış mahalleleri olan Işıklar, Bademalan, Köseler, Mustaklar, Kodukburnu, Örtüü, Çiftlik, Karatekeli, Sucahlı, Balaban, Musacalı, İbrahimağa mahallelerinin kapanan yolları Kınık Belediyesi ekiplerince sabaha kadar süren çalışmalar sonucu açıldı.
Örtülü Mahalle Muhtarından teşekkür 
Örtülü Mahalle Muhtarı Saffet Koç yaptığı açıklamada ‘Her yıl olduğu gibi bu yılda Kınık Belediyesi ekipleri tarafından yollarımız açıldı. Servis araçlarımız hiçbir sıkıntı yaşamadan iş yerlerine ve mahallemize ulaşım sağladı. Kınık Belediye Başkanımız Sadık Doğruer ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.