TSGI MÜHENDİSLİK’TEN EĞİTİME DESTEK!

İzmir’in Aliağa ilçesinde Ege Rafineri projesi ana yüklenici firması olarak faaliyet gösteren TSGI Mühendislik ilçede bulunan okullara destek vermeye devam ediyor. Aliağa Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesinde bulunan Helvacı Ortaokulu için; Ege Rafineri projesi ana yüklenici firması TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı ile iletişime geçen mahalle muhtarı Ali İnci mahallesinde bulunan okul için bilgisayar desteği istedi.

Özgürses Gazetesi
08:47 -
Abone ol
TSGI MÜHENDİSLİK’TEN EĞİTİME  DESTEK!

İzmir’in Aliağa ilçesinde Ege Rafineri projesi ana yüklenici firması olarak faaliyet gösteren TSGI Mühendislik ilçede bulunan okullara destek vermeye devam ediyor.

Aliağa Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesinde bulunan Helvacı Ortaokulu için; Ege Rafineri projesi ana yüklenici firması TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı ile iletişime geçen mahalle muhtarı Ali İnci mahallesinde bulunan okul için bilgisayar desteği istedi.

Eğitime destek odaklı birçok sosyal projeye imza atan TSGI Mühendislik, kendilerine ulaşan bu ihtiyaç talebini değerlendirerek 16 Ocak tarihinde Bilişim Teknolojileri dersi kapsamında kullanılmak üzere Aliağa Helvacı Ortaokulu’na 10 adet bilgisayar seti bağışında bulundular.

Öğrencilerin bu hediyeler karşısında duydukları heyecan ve sevinci dile getiren Okul Müdürü Hasan Gönç, eğitim sistemine yapılan katkıdan dolayı TSGI Mühendislik’e teşekkürlerini ileterek günün anlam ve hatırası için plaket takdim etti.

TSGI Mühendislik adına Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren Akış yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Ege Rafineri projesi ana yüklenici firması TSGI Mühendislik olarak böyle bir sosyal proje gerçekleştirerek eğitime destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Günümüzde, Bilim Çağında öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri ve araştırmalarında kullanmaları için bu bilgisayarları bağışlanmıştır. Siz öğrencilerimize başarılar dileyerek, ileride meslek sahibi olup sizin de böyle faydalı sosyal projelerde yer almanızı temenni ederim. Hepinize şimdiden iyi tatiller dilerim.” Dedi.

Okul Müdürü Hasan Gönç, TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı yetkilileri Gülveren Akış, Gizem Gökçen, Elif Sevinç ve öğrencilerin hatıra fotoğrafı çektirmesiyle bağış töreni sona erdi.