TGSI, ALİAĞA BASINIYLA BİR ARAYA GELDİ!

Star Rafineri’nin ana müteahhit firması TSGI Mühendislik, Aliağa’daki basın mensupları ile kahvaltılı tanışma toplantısında bir araya geldi. Eylül 2018’de üretime başlaması hedeflenen Star Rafineri’nin ana müteahhit firması TSGI Mühendislik'in yetkilileri, Aliağa’daki basın mensupları ile kahvaltılı tanışma toplantısında bir araya geldi.

Özgürses Gazetesi
09:07 -
Abone ol
TGSI, ALİAĞA BASINIYLA BİR ARAYA GELDİ!

Star Rafineri’nin ana müteahhit firması TSGI Mühendislik, Aliağa’daki basın mensupları ile kahvaltılı tanışma toplantısında bir araya geldi.

Eylül 2018’de üretime başlaması hedeflenen Star Rafineri’nin ana müteahhit firması TSGI Mühendislik’in yetkilileri, Aliağa’daki basın mensupları ile kahvaltılı tanışma toplantısında bir araya geldi. Toplantıya, TSGI Firmasının Güvenlik Müdürü Temel Ersoy, Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren Akış, Hukuk Danışmanı Beran Özertanlar, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Asistanları Elif Sevinç ve Gizem Gökçen ile ilçede görev yapan basın mensupları katıldı.

”  3 YILDIR YERELLE BAĞLANTILARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Aliağa’daki basın mensupları ile tanışmak ve hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgilendirmek amacıyla böyle bir organizasyon gerçekleştirdiklerini söyleyen TSGI Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren Akış, “3 yıla yakın bir süredir TSGI Yerel Toplum Temsilciliği olarak yerelle bağlantılarımızı sürdürmeye çalıştık. Yerel yöneticilerle sürekli irtibat halinde olduk. Yaptığımız faaliyetler yeni yeni duyulsa da bu departman hep vardı ve hep bir şeyler yapmaya çalıştık. Gelen talepleri karşılamaya, dengeleri kurmaya ve bir köprü oluşturmaya çalıştık.” dedi. Toplantıda, TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı’nın kurulduğu zamandan itibaren yerel toplum için hayata geçirdiği sosyal aktiviteler hakkında da basın mensupları bilgilendirildi.