Erşan ailesinden aşure hayrı

İzmir’in Aliağa  ilçesinde Erşan Gıda  Yönetim kurulu Başkanı ve AK Parti Aliağa Belediye Meclis Üyesi Zekai Erşan, içinde bulunduğumuz Muharrem Ayı kapsamında aşure hayrı yaptı. Demokrasi meydanında her yıl  gerçekleştirilen e...

Özgürses Gazetesi
04:15 -
Abone ol
Erşan ailesinden aşure hayrı

İzmir’in Aliağa  ilçesinde Erşan Gıda  Yönetim kurulu Başkanı ve AK Parti Aliağa Belediye Meclis Üyesi Zekai Erşan, içinde bulunduğumuz Muharrem Ayı kapsamında aşure hayrı yaptı.

Demokrasi meydanında her yıl  gerçekleştirilen etkinliğe  Ak Parti İzmir İl Yönetim kurulu üyesi Güven Demirağ. Ak Parti Aliağa ilçe Başkanı Yaşar Demir ve Yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı Nuray Aydemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Ak Parti Bergama koordinatörü Kazım Sayın, Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği ile vatandaşlar katıldı.

Zeki Erşan , yaptığı açıklamada “ Bilindiği üzere mübarek Muharrem Ayı içindeyiz. Bizde üstümüze düşen dini görevimizi yerine getirmek adına aşure hayrımızı gerçekleştirdik. Tüm İslam aleminin Muharrem Ayı mübarek olsun” ifadelerini kullandı

Ayrıca etkinlikte  Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği,  derneğe vermiş olduğu desteklerden dolayı  Zekai Erşan’a  plaket takdim etti.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga