CHP Milletvekili  Kamil Okyay Sındır ‘dan, Aliağa  Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Ziyaret

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır,   Aliağa  Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti. Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Aliağa'ya gelen CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır  , Aliağa Kimya İhtisas ve Karma Organize ...

Özgürses Gazetesi
04:12 -
Abone ol
CHP Milletvekili  Kamil Okyay Sındır ‘dan, Aliağa  Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Ziyaret

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır,   Aliağa  Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Aliağa’ya gelen CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır  , Aliağa Kimya İhtisas ve Karma Organize Sanayisi ile Aliağa Ticaret Odasının ziyaretinin ardından  Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odasına ziyarette bulundu. CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sedar Berk’ten   esnafın sıkıntılarını dinledi, taleplerini aldı.

Ziyarette , esnafın  kentin önemli  damarlarından bir tanesi temsil ettiğini  ve  esnaf olmayınca kentin  ölü bir kent olacağını söyleyen Milletvekili Sındırgı “Esnafı yaşat ki insan yaşasın. Kira, işyeri masrafları ve ağır vergiler altında ezilen esnafımız Türkiye’nin dört bir yanında kepenk indiriyor. İktidarın esnafa verdiği göstermelik destekler, esnafın yaralarına merhem olmuyor .En ağır hesabını esnafa ödeten, emeğini alın teriyle harmanlayan esnafımızın taleplerine kulak tıkayan iktidardan halkımız ilk genel seçimlerde yetkiyi alacak. İktidar değişecek, işsizlik, yoksulluk, hayat pahalılığı son bulacak” dedi.

Başkan Serdar Berk  ziyaretlerinden ötürü   CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ile İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan  ve beraberindeki partililere teşekkür etti.