FOÇA’DA SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI

DaltonFest 3x3 StreetBall Turnuvası, 14-15 Ağustos tarihlerinden Foça Demokrasi Meydanında gerçekleştirildi. Her yaştan basketbol sever ilgiyle izledi Dalton Koleji ve Foça Belediyesi tarafından Demokrasi Meydanında düzenlenen turnuva, ha...

Özgürses Gazetesi
07:39 -
Abone ol
FOÇA’DA SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI

DaltonFest 3×3 StreetBall Turnuvası, 14-15 Ağustos tarihlerinden Foça Demokrasi Meydanında gerçekleştirildi.

Her yaştan basketbol sever ilgiyle izledi

Dalton Koleji ve Foça Belediyesi tarafından Demokrasi Meydanında düzenlenen turnuva, hayli çekişmeli ve seyir zevki yüksek maçlara sahne oldu. Türkiye ve Azerbaycan 3×3 StreetBall Milli Takımlarından bazı oyuncuların da forma giydiği maçlar, her yaştan basketbol sever tarafından ilgiyle izledi.

Pazar günü oynanan büyükler final maçının ardından dereceye giren sporcular ve takımlar için ödül töreni düzenlendi. Büyükler kategorisinde, 2. olan takım Manisa Sportiva’ya, Dalton Koleji Kurucu Müdürü Gökcan Gökmen ve Şampiyon takım Sportive Alsancak’a Dalton Koleji Spor Kulübü Başkanı Burcu Çınar, kupa ve madalyalarını takdim etti. Yıldızlar kategorisinde 1. Amiraller, 2. Highlight 3. 4 Amiral ve Gençler kategorisinde 1. Foça Texas, 2. Bostanlı Celtics ve 3. Foça Team, takımları oldu.

Başkan Fatih Gürbüz de forma giydi

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz de ilk gün oynanan gösteri maçında forma giydi.

Başkan Fatih Gürbüz, Dalton Kolejine, Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliğine ve hakemlere teşekkür ederken, kazanan katılan tüm takım ve sporcuları kutladı.