İMEAK DTO ALİAĞA MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı İsmail Önal başkanlığında; Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek ve meclis üyelerinin katılımıyla video konferans sistemiyle gerçekleştirildi. İMEAK DTO Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek ve Şube Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla video konferans sistemiyle gerçekleştirilen meclis toplantısında geçen ayın toplantı zabıtları onaylandı.

Özgürses Gazetesi
05:30 -
Abone ol
İMEAK DTO ALİAĞA MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı İsmail Önal başkanlığında; Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek ve meclis üyelerinin katılımıyla video konferans sistemiyle gerçekleştirildi.

İMEAK DTO Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek ve Şube Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla video konferans sistemiyle gerçekleştirilen meclis toplantısında geçen ayın toplantı zabıtları onaylandı. Mayıs ayı mizanları onaya sunuldu, oy birliğiyle onaylandı.

Haziran ayı faaliyet raporunun da videokonferansa katılan üyelerle paylaşıldığı İMEAK DTO Aliağa Şubesi Olağan Meclis Toplantısı, İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek’in konuşmasıyla devam etti.

Başkan Adem Şimşek konuşmasına Van’da, keşif ve gözetleme göreviyle bulunan keşif uçağının Artos Dağı’na çarparak düşmesi sonucu şehit olan emniyet görevlileri ve Siirt’te teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan özel harekat polisleri için Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır yaralı polislere acil şifalar dileyerek başladı.

Haziran ve temmuz ayı içerisinde yapmış oldukları çalışmalara değinen Başkan Şimşek, şiddetli akut solunum yolu sendromu olan Koronavirüsten (COVİD-19) korunmak amacıyla Ayvalık, Dikili, Foça Bölgesi Liman Başkanlıkları ve bu bölgede bulunan, günübirlik gezi tekneleri, yatlar ve yelken kulüpleri üyelerimize Covid-19 kuralları içeren görsel afiş, dosya ve hijyen malzemeleri dağıttıklarını belirtti.  Bu yıl 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nı Koronavirüs sebebiyle sade bir törenle kutladıklarını belirten Şimşek, salgının biran önce bitmesi ve normal yaşantıya dönme temennisinde bulundu.

Başkan Şimşek konuşmasına Aliağa ve Türkiye genelinde gerçekleşmiş olan yük istatistikleri ve elleçlenen konteyner rakamları üzerine de bilgilendirmelerde bulunarak devam etti.  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü mesajı ile konuşmasını sonlandıran Başkan Şimşek mesajında: “ 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü yıldönümü kapsamında aziz şehitlerimize Allahtan rahmet ve kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Toplantı dilek ve temennilerin dinlemesiyle son buldu.