ÖNCELİĞİMİZ ŞAKRAN’IN BİRİKMİŞ SORUNLARINI ÇÖZMEK

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, “Aliağa’nın güzide mahallesi, sahil bandı, doğası ile ışıldayan semti Şakranı’mızın birikmiş sorunlarını artık çözmenin vakti geldi” diyerek Şakran’a dair projelerini anlat...

Özgürses Gazetesi
09:38 -
Abone ol
ÖNCELİĞİMİZ ŞAKRAN’IN BİRİKMİŞ SORUNLARINI ÇÖZMEK

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, “Aliağa’nın güzide mahallesi, sahil bandı, doğası ile ışıldayan semti Şakranı’mızın birikmiş sorunlarını artık çözmenin vakti geldi” diyerek Şakran’a dair projelerini anlattı.

Aliağa’nın sayfiye yeri olarak görülen ve gelişmeye devam eden Şakran’da özellikle alt yapı sorunları olduğunu dikkat çeken Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, “Yıllardır çözülmemiş bir problem kanalizasyon sorunu, Şakran’da her mahalle sakini bu sorunun acilen çözülmesi gerektiğini vurguluyor. Öncelikle Büyükşehir belediyemizle birlikte alt yapı sorunlarımızı çözeceğiz” dedi.

Şakranlıların sosyal alanlarını genişleteceklerini, gençlerin nitelikli vakit geçirebilecekleri alanlar yaratacaklarını belirten GÜÇ, “Mahallemizde belediye kreşi açacak, gençlik merkezi ve sosyal tesisler yapacağız. Şakranlı hemşehrilerimizin öncelikli taleplerini yerine getireceğiz. Çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız, Şakranı’mızın değerli esnafı ve sakinleri Aliağa’nın ışıldayan değeri Şakran’da yaşamanın huzurunu hissedecek” diye konuştu.

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, “Ayrıca kırsal kalkınma projemiz ile çiftçi ve köylülerimize mazot, gübre, tohum, aşı ve veterinerlik hizmetleri desteklerini sunacağız. Sofralarımıza bereket getireceğiz” dedi.